כלכלהמבזקים

קנאשור מתרחבת: נכנסת לבתי המרקחת של רשת Be של שופרסל

קנאשור, העוסקת בריבוי, גידול, עיבוד, הפצה ומו"פ של מוצרי קנאביס רפואי, מעדכנת על חתימת הסכם הפצה עם רשת Be של שופרסל. במסגרת ההסכם, מוצרי הקנאביס של החברה יופצו ברשת Be של שופרסל, ופריסת מותגי החברה – אינדור, סלקט ודרופ, תורחב באופן משמעותי.

במקביל לחתימה על ההסכם, מפרסמת החברה כי היא צופה מכירות של כ- 24.2 מיליון שקל מיוני ועד סוף 2021. למעשה, החברה צופה מכירות של כ- 34 מיליון שקל בשנת 2021.

רן עמיר, מנכ"ל קנאשור, אומר כי: "ההסכם עם רשת Be של שופרסל מהווה צומת משמעותי עבורנו, ומרחיב את יכולת הגעתנו אל המטופלים. בנוסף, אנו שמחים לעדכן על הצמיחה העקבית בהכנסותינו, מ- 1.4 מיליון שקל בחודשים ינואר-פברואר,
ל-6.6 מיליון שקל באפריל ומאי. בסך הכל רשמנו מכירות של כ-9.8 מיליון שקל בינואר- מאי. בזכות העבודה המאומצת באגף המכירות והשיווק, על רקע התגובות החיוביות למותגי החברה והגדלת ערוצי ההפצה של מוצרינו, אנו מעריכים שמגמת הצמיחה תימשך. אנו צופים כי בין יוני לסוף 2021, נרשום מכירות של כ-24.2 מיליון שקל, כך שנגיע למכירות של כ-34 מיליון שקל ב-2021, בהלימה לתחזיותינו המוקדמות".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאןמתקן הגידול indoor של קנאשור. צילום: קנאשור


מתקן הגידול indoor של קנאשור. צילום: קנאשור
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח