משפטי/פלילי

“שיירת חתונה” של רכבים נהגה בבריונות ונעצרה בכניסה לבאר שבע

בפעילות של משטרת ישראל היום (שישי) סמוך לשעה 11:00 בכניסה לעיר באר שבע, איזור ביג, הבחינו לוחמי יחידת האופנועים בשיירת חתונה שמנתה כ-10 כלי רכב, אשר נוהגים בבריונות, משתוללים ומסכנים את משתמשי הדרך. לוחמי יחידת האופנועים יואב, אשר היו היום בפעילות צירים בפאתי העיר באר שבע, הבחינו בשיירת חתונה, בכביש 60, סמוך לחטיבת הנגב אשר משתתפיה נוהגים באופן בריוני, דבר המסכן את יושבי הרכב ומשתמשי הדרך. בתום מרדף הם הורו לנהגים לעצור ולאחר בדיקות של כלל הנהגים, נרשמו להם דוחות תעבורה ורכב אחד הורד מהכביש.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News


צילום: דוברות המשטרה

“לא נאפשר שיירות חתונה בהן נוהגים תוך בריונות כביש והשתוללות מסכנות חיים. המשטרה תפעל ביד קשה כנגד אלה הנוהגים בניגוד לחוק ומסכנים את עצמם ואת האחרים.” נמסר מהמשטרה.


צילום: דוברות המשטרה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!