כלכלהמבזקים

הטבה לנהגים בענף ההובלה: בסיס השכר לחישוב הפנסיה יעלה ב- 10%

לאחר מספר שנים בהם נוהל מו”מ בין איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות לבין התאחדות בעלי מפעלי ההובלה, למציאת פתרון לקשיים אובייקטיביים שעלו ביישום הוראות הסכם 2006 לעניין רכישת ביטוח אובדן כושר עבודה מקצועי לנהגים בענף ההובלה, ולאור העובדה שבהמשך אף בוצעו שינויים רגולטוריים בתחום הביטוח, נחתם אתמול (שני) תיקון להסכם השכר בענף ההובלה, כאשר ממועד חתימת ההסכם בסיס השכר לעניין ההפקדות הפנסיוניות לקופת גמל לקצבה (לרכיבי תגמולים ופיצויים), יעודכן משיעור של 150% לשיעור של 160% מהשכר המשולב של העובדים הזכאים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

דוד כוכבא מנכ”ל ההתאחדות, אמר: “אני מודה לעו”ד יונתן פסי על הליווי המקצועי. המעסיקים רואים בנהג גורם מרכזי בתהליך ההתפתחות של ענף ההובלה – הן כמפעיל ציוד וטכנולוגיה מתקדמת והן כנותן שירות ללקוחות אסטרטגים בתחום התעשייה, המסחר התשתיות וכדומה”.

חתמו על ההסכם נציגי המעסיקים: יו”ר התאחדות בעלי מפעלי הובלה גבי בן הרוש, מנכ”ל התאחדות בעלי מפעלי הובלה, דוד כוכבא, חבר הנהלת ההתאחדות ליאור דדוש ויו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות החדשה עו”ד אבי אדרי.

לדברי יו”ר איגוד עובדי התחבורה עו”ד אבי אדרי: “אנחנו יותר משמחים לחזק את רכיבי הפנסיה של הנהגים בענף ההובלה. הנהגים בענף ההובלה מהווים מנוע צמיחה במשק וחשוב לחזק ולטפח את הזכויות שלהם”

מאיגוד עובדי התחבורה בהסתדרות נמסר: “ברצוננו להודות ליו”ר אגף הפנסיה בהסתדרות עו”ד מיה פרי אלטרמן, עו”ד חני חורש, עו”ד יניב וייס, מר טל שטיין ראש תחום בכיר באגף הפנסיה, עו”ד גלי שטיינברג ראש תחום בכיר בלשכה המשפטית לאג”מ (האגף לאיגוד מקצועי), גב’ ענבל סופרו מנהלת חטיבה ארצית ולמשרד עו”ד יונתן פסי ושות’.”

הטבה לנהגים בענף ההובלה: בסיס השכר לחישוב הפנסיה יעלה ב- 10%
צילום: ללא קרדיט

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!