צבא וביטחון

אל״מית ראשונה במתפ״ש: מלי מאירי מונתה לראש מחלקת המבצעים של היחידה

סגן אלוף מלי מאירי, הועלתה היום (חמישי) לדרגת אלוף משנה, בטקס חגיגי שנערך בבסיס הקריה, בראשות הרמטכ״ל, רב-אלוף אביב כוכבי ובנוכחות מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן.
 
אל״ם מאירי, התגייסה למתפ”ש בשנת 2001 וכיהנה בשורת תפקידים בכירים ביחידה, כאשר בתפקידה האחרון ב-4 השנים האחרונות שימשה כראש תחום תשתית במנהל האזרחי. מאירי תיכנס בימים הקרובים לתפקיד ראש מחלקת מבצעים במתפ״ש, תחליף בתפקידה את אל״ם אייל זאבי, ובכך תהיה האישה הראשונה שתמלא תפקיד זה.
 
החל מגיוסה לצה”ל, משרתת מלי במתפ”ש עוד כחיילת חובה, כאשר בשנת 2002 הצטרפה לשדרת הפיקוד של היחידה כמפקדת מרכז היתרים במפקדת המנהל האזרחי, לאחר מכן כעוזרת ראש המנהל האזרחי, כראש מדור תשתיות אזרחיות, וכן מילאה את תפקיד עוזרת המתאם, וראש תחום תשתית במנהל האזרחי.
 
אלוף-משנה מלי מאירי, בת 38 נשואה לתומר ואם לשלושה. 
 
מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף רסאן עליאן אמר: ״אלוף-משנה מלי מאירי היא דוגמא ומופת לקצינה איכותית ופורצת דרך, אשר השפיעה רבות על עיצוב אופיו וקווי דמותו של הארגון, המהווה נדבך משמעותי בשמירה על הביטחון הלאומי באמצעות הכלים האזרחיים. אני סמוך ובטוח שתמשיך להוביל ולפעול בתבונה רבה, ביסודיות ובמנהיגות מרשימה האופיינית לה, תוך ניווט מושכל בסבך המורכבויות העדין של הזירה הפלסטינית״.

צילום: דוברות מתפ״ש
צילום: דוברות מתפ״ש
צילום: דוברות מתפ״ש
 

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!