מבזקיםפוליטי / מדיני

תנועת רגבים: ‘ימינה’ הפרה את ההתחייבות שרשות הבדואים תיוותר בידיהם

תנועת רגבים תקפה היום (שלישי) בחריפות את ימינה, שקיימה בשבועות האחרונים התייעצות עם תנועת רגבים בסוגיות הנגב. ברגבים נתנו מענה לשאלות השונות, על בסיס התחייבות כי רשות הבדואים תעבור לידי איילת שקד במשרד הפנים, מתוך הבנה שהמצב הנוכחי בנגב הוא חמור ומסוכן, ויש לבלום את המגמות שהתקבעו לאורך העשור האחרון.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

מאיר דויטש מנכ”ל רגבים, אמר: “היינו בשבועות האחרונים בהידברות מול ימינה ותקווה חדשה, על מנת לוודא שהמצב לא יחמיר יותר. מה שסוכם איתנו שרשות הסדרת התיישבות הבדואים, נמצאת בידיים של ימינה. זו הייתה הבטחה. כל ההבנות אליהן הגענו, נבנו על בסיס ההתחייבות שרשות ההסדרה שקובעת את מדיניות התכנון, ההסדרה והאכיפה בנגב יהיו בידיים של איילת שקד ולא בידיים של סעיד אלחרומי שיכול להפיל את הממשלה בכל רגע נתון. ההתחייבות הבסיסית הזו הופרה. אם שקד ובנט, סער ואלקין לא עמדו בהתחייבות הזו, שלא יסתתרו מאחורינו. זה לא ימין ולא אמין”.

תנועת רגבים: ‘ימינה’ הפרה את ההתחייבות שרשות הבדואים תיוותר בידיהם
צילום: תנועת רגבים

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!