מבזקים

בעל עסק בן 27 ממזרח ירושלים נעצר בחשד לניהול עסק ללא רישיון

משטרת ישראל יחד עם גורמי רישוי עסקים ורשות המסים פשטו על בית עסק במזרח ירושלים ועצרו את בעל העסק, תושב שכונת ג’בל מוכאבר בן 27, והוא הועבר לחקירה בחשד לניהול עסק ללא רישיון וחשד לעבירות מס. בפעילות מבצעית ממוקדת של משטרת ישראל בשכונת ג’אבל מוכאבר שבמזרח ירושלים בעסק לממכר משקאות לקוקטייל פירות, פשטו שוטרים ולוחמי משמר הגבול, בשיתוף עם גורמי אכיפה נוספים שכללו בין היתר את פקיד שומה ירושלים 2 ברשות המסים, על בית העסק בעקבות פרסום של העסק ברשתות החברתיות בזמן המהומות בירושלים בשבועות האחרונים, כמי שמחלק בחינם משקה קוקטייל שנקרא- “אינתיפאדת אל קודס” וכל זאת על פי החשד על מנת לשלהב את האווירה.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

פעילות האכיפה המשולבת הנה אחת מיני רבות של פעילויות אותן מובילה משטרת ישראל יחד עם גורמי האכיפה הנוספים למען בטחון ושלום הציבור.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!