העולם הערבימבזקים

דובר חמאס: ישראל מציתה את ירושלים כדי להיחלץ ממשבריה הפנימים

דובר סניף חמאס בירושלים, מוחמד חמאדה הזהיר היום (שבת) את ישראל מפני ההשלכות הצפויות בעקבות כוונתה לקיים ביום חמישי הקרוב את "צעדת הדגלים" אשר תעבור דרך שער שכם בירושלים.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

"המהלך של הכיבוש נועד בכדי לפצות על תדמיתו הספוגה באבק, לאחר שההתנהגות האמיצה של עמנו בגדה המערבית, בירושלים ופנים ערי ישראל, כשבראשן טילי ההתנגדות מעזה הביאו גאווה וגבורה. אלפי מתנחלים נכנסו למקלטים אחרי שתכננו לחלל באותו היום את מסגד אל אקצא. אנו מזהירים את הכיבוש מפני השימוש בירושלים כאמצעי במטרה להיחלץ מהמשברים הפנימים ומהכישלונות הפוליטיים שלו".

עוד הוסיף חמאדה: "אנו קוראים לאנשינו בירושלים ובערים הכבושות בתוך ישראל ללכת בהמוניהם למסגד אל אקצא ביום חמישי ולהגן עליו מפני רשעות הציונים ותוכניותיהם. אנו קוראים לאנשינו בגדה המערבית להסלים את העימות עם הכיבוש כדי להבהיר לו כי הקרב על ירושלים ואל אקצא לא נפסק וכי כל אחד מאנשינו יגן על ירושלים".

דובר סניף חמאס בירושלים, מוחמד חמאדה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!