מבזקיםרצועת עזה

“סערת אונר”א מוכיחה – אי אפשר לשקם את רצועת עזה תחת חמאס”

דוד בדין מנכ”ל מרכז בדין לחקר מדיניות המזרח התיכון, תקף היום (חמישי) את ניסיונות השיקום של רצועת עזה המקודמים באישור ישראל ומבהיר כי כל עוד חמאס שולט ברצועה אין דרך להעביר כספים וחומרי גלם בלי שיגיעו לידיו.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

את הדברים אמר בדין בעקבות סאגת מנהל אונר”א ברצועת עזה מתיאס שמאלה וסגנו, שנאלצו לעזוב לאחר שעוררו את זעם חמאס ושאר ארגוני הטרור ברצועת עזה בעקבות דבריו כי פגיעות צה”ל היו מדויקות ונעשה מאמץ למנוע פגיעה בחפים מפשע. בעקבות זאת חמאס הפעיל לחץ על אונר”א שהוציא את שמאלה מרצועת עזה.

עוד אמר בדין: “ארגון הפליטים הפלסטיני שיש לו גיבוי בינלאומי ופועל במשך שנים ברצועת עזה מנוהל בפועל על ידי חמאס ומתקפל באימה בגין אמירה פשוטה. בדיקה מעמיקה של התנהלות אונר”א לאורך כל שנות פעילותו תגלה כי הוא גם בימים של שגרה משמש כזרוע ביצועית של חמאס ולא ארגון שמסייע לתושבי הרצועה. אם זה המצב כיצד ניתן יהיה לנהל את השיקום של עזה כולה בלי שחמאס יפעיל את מורתו וינצל את התקציבים וחומרי הגלם לצרכיו. סערת אונר”א מוכיחה – אי אפשר לשקם את רצועת עזה תחת חמאס”.

צילום: AP Photo/Raad Adayleh

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!