משפטי/פלילי

צה"ל והמשטרה סיכלו ניסיון הברחת נשק וסמים מסוכנים בגבול לבנון

שוטרי משטרת ישראל בפעילות משותפת עם צה"ל בגבול לבנון, סיכלו ניסיון הברחת נשק וסמים מסוכנים ועצרו שני חשודים אב ובן תושבי ג'דידה מכר בפעילות נתפסו אקדחים וסמים מסוכנים מסוג חשיש בשווי של כ- 2,000,000 ש"ח.

יחידת הגבולות של ימ"ר צפון מקיימת מארבים שגרתיים בגבולות לבנון ירדן במטרה למנוע הברחות של אמצעי לחימה וסמים מסוכנים. אתמול בשעות הבוקר (רביעי) תצפית של צה"ל בגבול לבנון, זיהתה דמות שמגיעה משטח ישראל לכיוון גדר הגבול כוח של יחידת הגבולות הוקפץ למקום ועצרו חשוד אחד, בן 24 מג'דידה מכר, בסמוך לגבול המערכת כשהוא נושא עימו תיקים ובתוכם 15 אקדחים, 36 ק"ג חשיש ועשרות מחסניות בשווי מוערך של כ- 2,000,000 ₪.

כוח של יחידת הגבולות פתח בסריקות באזור ועצרו חשוד נוסף נוהג ברכב רנו סמוך לישוב נטועה ובהמשך החקירה התברר כי הוא אביו של החשוד שנעצר בסמוך לגבול יחד האקדחים והסמים המסוכנים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

מהמשטרה וצה"ל נמסר: "כוחות צה״ל ומשטרת ישראל חוקרים את העומדים מאחורי הברחת האמל״ח ומובילים מאמץ נרחב אל מול תופעת הברחות הסמים והאמל״ח מגבול לבנון. פעילות היחידה המיוחדת הינה החוליה המבצעית הראשונה בשרשרת הפעילויות המבוצעות במסגרת המדיניות "ליבש את הביצה ולא רק לתפוס את היתושים" שמוביל מפקד המחוז הצפוני ניצב שמעון לביא ועזר מטפלת בכל תופעת הנשק הבלתי חוקי החל מנתיבי הברחות הנשק, דרך סוחרי הנשק ועד למבצעי הירי."

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

Back to top button