מבזקיםמשפטי/פלילי

הצהרת תובע הוגשה נגד תושב ירכא החשוד ברצח אחותו

בתום חקירה אינטנסיבית ומאומצת, משטרת ישראל פענחה את אירוע הרצח בכפר ירכא במהלכו הותקפה למוות תושבת המקום.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש עם קבלת דיווח בדבר תקיפת אישה בת 41 בכפר ירכא. אזרח המתגורר בסמיכות למנוחה, מצא אותה בביתה כשהיא פצועה וחבולה כאשר כוחות מד”א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותה.

בתוך כך, כבר בראשיתה של החקירה עצרו שוטרי משטרת ישראל את החשוד, תושב הכפר ירכא בן 39 ואחיה של המנוחה. החשוד נעצר סמוך למקום האירוע ולאחר שעלה חשד כי הוא קשור לאירוע הרצח. חוקרי היחידה המיוחדת ללוחמה בפשיעה (יל”פ) במרחב אשר, ניהלו חקירה מורכבת, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים, איסוף ממצאים מהזירה על ידי יחידת הזיהוי הפלילי וגביית עדויות רבות.

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת וכאמור, בתום החקירה, תגיש הבוקר (חמישי) פרקליטות מחוז חיפה הצהרת התובע נגד החשוד כאשר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!