טכנולוגיה

זום מרחיבה את ההגנה על הפרטיות והאבטחה של המשתמשים

לאחר שהודיעה זום בחודש שעבר על התראות פרטיות חדשות המובנות במפגשי הזום שנועדו להקל על המשתמשים להבין מי יכול לראות, לשמור ולשתף את התוכן והמידע שלהם כשהם מצטרפים לפגישות זום, מכריזה כעת החברה על מספר תכונות חדשות להמשך ההגנה על פרטיות המשתמשים:

Zoom-iPad-Pro-CenterStage. צילום: זום

התראה בעת ההרשמה לפגישה או וובינר

משתמשים בגרסה האחרונה של זום יקבלו כעת הודעה על מי יכול לראות את פרטי הרישום שלהם וכיצד משתמשים בו – עוד לפני שהם מסכימים להשתתף בפגישות ובסמינרים מקוונים המחייבים הרשמה. בעת ההרשמה, המשתמשים יקבלו הודעה בולטת וברורה האומרת כי מארח האירוע יכול לראות מידע אישי שהמשתמשים בוחרים לספק במהלך ההרשמה, וכי המארח רשאי להשתמש במידע זה על פי תנאי המדיניות של זום והמדיניות של המארח. הודעה זו מספקת למשתמשים יכולת לבחור בחירה מושכלת לפני הרשמתם לאירוע.

צילום: זום

פגישות מוקלטות ושידור חי

משתמשים יקבלו מעתה הודעה כאשר מוקלטת, או משודרת חי פגישה שבה הם נמצאים, יחד עם מידע על מי יכול לראות ולשתף את ההקלטה והשידור החי. המשתמש יכול להסכים להישאר בפגישה, או לעזוב את הפגישה אם הוא רוצה. בנוסף, משתמשים המצטרפים לפגישה מוקלטת בעיצומה יהיו מושתקים באופן אוטומטי (הן באודיו והן בווידאו) עד שילחצו על "המשך" בתיבת הדו-שיח. הודעות אלה יוצגו בפני כל האורחים המצטרפים לפגישה או לשידור חי מחוץ לארגון לו שייך החשבון, ללא קשר להגדרות בעל החשבון.

הודעה על הקלטה. צילום: זום

הודעה על פרופיל משתמש

מעתה, המשתמשים יראו הודעה בולטת בראש עמוד פרופיל הזום שלהם כי המידע הכלול בהגדרות הפרופיל שלהם – כמו שמם, תמונת הפרופיל וכתובת הדוא"ל שלהם – עשויים להיות גלויים למשתתפים אחרים בפגישה. ההודעה גם מזכירה למשתמשים שאם הם מחוברים לזום, יוכלו לגשת למידע זה גם בעל החשבון וגם כל מארח של פגישות וסמינרים ברשת אליהם הם מצטרפים. בעל החשבון ומשתתפים אחרים יכולים לשתף מידע זה עם אחרים.

בקרוב: התראות על יישומים פעילים

הגידול המהיר ברשת השותפים של זום והיכולת הגוברת לשלב מגוון יישומים ישירות מתוך זום, הביאה את זום להחלטה לאפשר למשתמשים לדעת איזה יישומים פתוחים במהלך המפגשים ולהיות מודעים לכך שפרטיהם יכולים לעבור לצד שלישי. בעדכון הבא, כאשר מנהל השיחה יעשה שימוש ביישום חיצוני, ה- Active Apps Notifier ישלח אוטומטית לכל המשתתפים התראה על כך. לחיצה על היישום תאפשר לכל אחד לראות איזה מידע חולקים איתה ואיזה מידע פתוח לצד השלישי.

למשתמשי אייפד: תמיכה במשתמשי זום שאוהבים לזוז

זום תומכת כעת בפונקציית Center Stage, אופציה חדשה בדגמי האייפד פרו מבית אפל בגודל 11 אינץ 'ו- 12.9 אינץ', המשתמשת במצלמה הקדמית האולטרה-רחבה ולמידת מכונה כדי לשמור על המסגרת בזמן שהמשתמש זז, מה שמאפשר לנוע בצורה חופשית בזמן השיחה. פונקציה זו אף מזהה מתי אחרים מצטרפים או יוצאים מהמסגרת, ומתאימה אותה אוטומטית כך שכולם יכנסו לפריים.

עם תמיכה ב- Center Stage, ניתן להשתתף בצורה טבעית יותר בשיחות הווידאו על האייפד. כך לא צריך לדאוג אם נמצאים עדיין בפריים במהלך אימון, מעבירים שיעור או חוגגים עם חברים ובני משפחה – בזום.

התמיכה זמינה ב- Zoom 5.6.6 ואילך ב- iPad Pro 11 אינץ' (הדור השלישי) ו- 12.9 אינץ' (הדור החמישי) 2021.

למשתמשי אייפד: עד 48 סרטונים בתצוגת הגלריה

זום הרחיבו את תצוגת הגלריה בכל דגמי האייפדים – עד 25 מסגרות וידאו – אך אלה המשתמשים בזום במכשיר האייפד פרו בגודל 12.9 אינץ' יכולים כעת לראות עוד יותר מהמשתתפים בפגישה – עד 48 מסגרות וידאו, מה שמאפשר להם להתחבר טוב יותר בפגישות גדולות. גם אם אין את אחד מדגמי האייפד האחרונים, רבים מהם כבר מאפשרים תצוגת גלריה מורחבת, ומשתמשים אלה יראו כמה משתתפים נוספים על גבי מסך אחד, תלוי במכשיר.

זום על אייפד – מסך רחב. צילום: זום

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!