משפטי/פלילי
חולון: תושב העיר נעצר בחשד להחזקת סמים וגניבת רכוש מבתי עסק
במהלך פעילות מבצעית יזומה אתמול (רביעי) בחולון המתמקדת באכיפת עברות רכוש וסמים למען שלום הציבור, עצרה המשטרה תושב העיר בשנות ה- 30 לחייו, בחשד לגניבת רכוש מבתי עסק שונים ובכלל זה בשמים וביגוד.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-27-at-10.58.39.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
בתוך כך, השוטרים עצרו את החשוד לצד ביצוע חיפוש בדירתו, במהלכו תפסו השוטרים כסף מזומן בסך עשרות אלפי שקלים וכן חומרים החשודים כסם מסוג אקסטזי, חשיש, MDMA וקוקאין.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-27-at-10.58.38.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)
בהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, המשטרה תביא את החשוד היום לבית משפט השלום בתל אביב בבקשה להאריך את מעצרו.