מבזקיםרצועת עזה

חמאס: הכנו תוכנית להפציץ מחיפה בצפון ועד רמון בדרום

ארגוני הטרור בעזה הגיבו הערב (שישי) בזה אחר זה בעקבות ההחלטה על הפסקת האש. ‏דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה אמר כי “הפלגים הכינו תוכנית להפציץ בטילים מחיפה בצפון ועד רמון בדרום, אבל הקפנו אותה לבקשת המתווכים עד 02:00 לפנות בוקר. אם ישראל לא תעמוד בהסכמות נוציא את התוכנית אל הפועל”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

חמאס: הכנו תוכנית להפציץ מחיפה בצפון ועד רמון בדרום

בכיר הג’יהאד האיסלאמי, דאוד שיהאב, אמר כי “ההצהרה המצרית על הפסקת אש מאשרת את נצחוננו הגדול שהעם שלנו השיג. אנו מכריזים כי נכבד את הפסקת האש כפי שהתחייב הכיבוש הישראלי. מה שרצינו בעניין ירושלים הושג ולא נאפשר שום תוקפנות נגד עמנו ומקומותינו הקדושים בירושלים גם מחר. אנחנו מוכנים בכל רגע לחדש את הלחימה אם הכיבוש יחזור לתוקפנות ואנחנו מוכנים לעשות הכל כדי להגן על ירושלים”.

חבר הלשכה המדינית של תנועת הג’יהאד האיסלאמי בעזה, ד”ר אנואר אבו טהא הזהיר את ישראל ואמר: “אנחנו נוצרים את האש ובמקביל מזהירים את האויב הפחדן שלא לתקוף את מסגד אל-אקצה ואת עמנו בירושלים. אם ישראל תחזור על מעשים אלה, נשוב ונעשה גיהינום עבור הכופרים”.

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!