מבזקיםרצועת עזה

דיווח: 90% מהחימוש הנמצא ברצועת עזה – מתוצרת עצמית

רשת אל-מיאדין, ערוץ הטלוויזיה הלבנוני המקורב לחיזבאללה מדווח היום (ראשון) כי 90% מהחימוש הנמצא ברצועת עזה הוא מתוצרת עצמית.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

על פי הדיווח, טלאל נג’י, סגן מזכ”ל החזית העממית לשחרור פלסטין אמר כי ההכשרה לפיתוח ובניית טילי ההתנגדות ברצועת עזה נעשתה בסוריה בפיקוח של קצינים סורים. לדבריו, 90% מהטילים שבידי עזה כיום הינם בייצור עצמי במחרטות שהוקמו ברחבי הרצועה.

מאז החל סבב ההסלמה הנוכחי “שומר החומות”, לפני 6 ימים, נורו לעבר מדינת ישראל כ-2,600 רקטות, טילים ופצמ”רים. נתון זה אומר כי ברשות עזה נותרו עוד הרבה מאוד טילים ורקטות. על פי הערכות המודיעיניות, כפי שפורסמו בשנה האחרונה, ישנם בעזה 22,000 רקטות, כאשר כ- 14,000 מהן ברשות החמאס וכ-8,000 נמצאים בידי הג’יהאד האסלאמי. ייתכן שיש עוד כמה מאות בודדות של רקטות בידי ארגונים קטנים ברצועה.

אבו מוג׳אהד, דובר ועדות ההתנגדות בעזה אמר כי “האויב מנסה נואשות להכניע את ההתנגדות אבל העם הפלסטיני תומך בהתנגדות במטרתו להביס את האויב עד שיפסיק את התקפותיו. ההתנגדות מסוגלת להכאיב מאוד לאויב כפי שהשפילה את מנהיגיו בירי לעבר תל אביב”.

צילום: מקורות ערביים
צילום: מקורות ערביים

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!