תאונות דרכים

הולכת רגל בת 25 נהרגה בתאונת דרכים בדרך חברון בירושלים

הולכת רגל נהרגה לפני זמן קצר (ראשון) בתאונת דרכים במעורבות שבעה כלי רכב בדרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים. לוחמי האש שהגיעו למקום מצאו הולכת רכב שנלכדה מתחת לאחד הרכבים. לאחר פעולת חילוץ מהירה ומורכבת חולצה האישה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום. חובשים ופראמדיקים של מד"א יחד עם חובשי איחוד הצלה ביצעו בה פעולות החייאה אך נאלצו לקבוע את מותה במקום. פצועה בינוני כבת 60 ושמונה נפגעים קל פונו לבית החולים.

החובשים של מד"א, מאיר פולק ורועי שכטר, סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות הולכת רגל ומספר כלי רכב. הולכת רגל שנפגעה מרכב מסחרי נלכדה תחתיו כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. 9 מנוסעי הרכבים שהיו מעורבים בתאונה נפצעו באורח בינוני וקל, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו חמישה מתוכם להמשך טיפול בבתי החולים בעיר."
רמי דוייב, חובש איחוד הצלה, מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב והולכת רגל שנלכדה תחת רכב הסעות. צוותי כיבוי חילצו את גופתה ללא רוח חיים. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע בזירה לפצועה בינוני כבת 60 ולשמונה נפגעים קל".

מפקד תחנת הבירה, רב רשף דורון עדיקא, אמר: "הוזנקנו לתאונה עם מעורבות של שבעה כלי רכב בהם מיניבוס שמתחתיו נלכדה הולכת הרגל. התחלנו מיד בפעולת הרמה באמצעות ציוד הנדסי ייעודי. היא חולצה והועברה להמשך טיפול לידי גורמי רפואה שפעלו במקום".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות התאונה.

צילום: רועי שכטר דוברות מד"א

Back to top button