באיגוד ערים כינרת מתריעים הערב על סכנת היסחפות בשל עוצמת הרוח הנושבת כבר משעות הבוקר. בחופים שוררות כעת 17 מעלות צלסיוס ונושבת רוח עם ממטרים קלים מידי פעם. הנופשים מתבקשים לשהות רק בחופים המוכרזים עם שירותי הצלה ולהימנע מכניסה למים עם אביזרי ציפה.
מפלס הכנרת עומד היום על 209.185-, עלייה של עוד חצי ס"מ. חסרים רק 0.385 ס"מ לקו האדום העליון, המפלס גבוה ב 3.815 מטרים מקו אדום תחתון.
חוף מפרץ אמנון. צילום: ורד מנור, איגוד ערים כינרתחוף מפרץ אמנון. צילום: ורד מנור, איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: איציק לוי איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: איציק לוי איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: איציק לוי איגוד ערים כינרתחוף צאלון. צילום: איציק לוי איגוד ערים כינרת
חוף צאלון. צילום וידאו: איציק לוי איגוד ערים כינרת