מומלצים

דודו וענונו – יזם סדרתי

דודו וענונו נחשב לאחד היזמים הסדרתיים המובילים בישראל. מנדל"ן, דרך השקעות מתוחכמות ובאחרונה – אנרגיה וגז טבעי, תמצאו את דודו ונונו פעיל מאוד

 

תחום היזמות העסקית בישראל מציג לראווה כמה עשרות יזמים סדרתיים ששמם נחקק באותיות של כבוד בצמרת המצעד. כזה הוא דודו וענונו. היזם החרוץ יליד נהריה החל את דרכו בתחום חיי הלילה בשנות ה-80'. רבים מאיתנו זוכרים אותו ואת בני משפחתו מנהלים את המועדונים הכי חמים בנהריה ובקריות – ה"פלדיום". זה היה מקום שבו התגלו סלבריטאים רבים כמו מאיה פישל, אשתו של ג'ובאני רוסו ואחרים.

וענונו עצמו המשיך לשותפות עם כוכב הכדורגל התל אביבי, אלי דריקס. לימים פתחו השניים מועדון דומה בהרצליה.

אבל מאז, זרם הרבה גז טבעי באדמות המולדת. דודו וענונו החל לרקום עסקאות נדל"ן עצומות ובהן שילב משקיעים מכל רחבי העולם. בשנים האחרונות הוא עסוק בעיקר בתחום האנרגיה בכלל והגז הטבעי בפרט.

דודו וענונו – יזם סדרתי

דודו וענונו. (צילום דודו ונונו)

 

דודו וענונו מספר: "בכל כמה שנים יש לגלות ערנות ולהבין לאן הרוח נושבת מבחינת מפת ההזדמנויות העסקיות. שוק הנדל"ן היה מגרש משחקים אדיר במשך שני עשורים, כרגע השוק מציג רמת מחירים גבוהה מאוד וכמעט אין הזדמנויות שמצדיקות מהלכים. מה שכן נמצא על הפרק הוא תחום האנרגיה שבו משקיעות ממשלות בכל רחבי העולם. ישראל מתברכת במשאבי טבע והגז הטבעי הוא משאב מוביל. אני ממליץ בחום ליזמים ומשקיעים לשים לב להתפתחות התחום בישראל ומאחל לכולנו שנה של בריאות, שגשוג והצלחה רבה".

 

 

 

 

 

Back to top button