פוליטי / מדיני

גנץ: נושיט יד לכל מי שיוכל להציע החלפה של נתניהו

שר הביטחון ויו"ר כחול לבן בני גנץ נשא דברים הלילה (רביעי) בכפר המכביה לאור תוצאות המדגמים המחמיאות: "לא תם ולא נשלם אבל בכל זאת ממשיכה הדרך. אני אוהב את ישראל. תמיד התגייסתי ותמיד אתגייס כדי לשרת אותה. תמיד אשים ותמיד נשים את ישראל לפני הכל.
שירתתי בצה"ל כמעט 40 שנה ובשנתיים האחרונות אני משרת את המדינה יחד אתכם בשדה הפוליטי. כשאתה אוהב את המדינה כשאתה נלחם למענה אתה לא שומע את רעשי הרקע אתה לא מריח את הטינופת ואתה ממש לא עוסק בטפל. היו מי שהספידו וסיכמו. אני בחרתי, אנחנו בחרנו להילחם. לוחם הייתי, לוחם נשארתי, לוחם אשאר."

עוד אמר גנץ: "אני כאן כדי לשרת את ישראל ולהיות חלק מההנהגה שלה. בשעה הזו התוצאות עדיין אינן בהירות מספיק ואני מציע לכולם להתאזר בסבלנות עד לתוצאות האמת אבל דבר אחד אני יכול להבטיח לכם. עם חבריי יחד איתי נמשיך להיאבק על ערכינו ועל אחדות החברה הישראלית נמשיך לעשות הכל כדי להגן על הדמוקרטיה לשמור על הביטחון נתרום לשיקום הכלכלה הבריאות והחינוך ולהוביל לשלום פנימי בתוכנו כדי שנהיה חזקים מול אויבנו כפי שכתבתי היום בכותל הבא שלום עלינו ועשה שלום בתוכנו."

גנץ הדגיש: "עוד תגיע העת לסיכומים אך בלילה הזה אני מבקש להודות ולהודות קודם כל למאות אלפי המצביעים שנתנו אמונם בדרך הממלכתית של כחול לבן. להודות לכל אלה שלא חדלו להאמין לרגע לכם להודות לכם שנאבקתם איתי בשוחות כנגד רוחות רעות מתוך הממשלה ולצערי גם משותפים פוטנציאלים בגוש שבמקום לעזור למאבק פעלו בצורה חסרת אחריות בצורה שאני מאוד מקווה שלא תביא להמשך שלטונו של נתניהו."

לסיום אמר גנץ: "עברו שנתיים בפוליטיקה למדנו דבר או שניים ולכן אנחנו נמתין לתוצאות האמת. ואני אומר לכם שאני מתכוון לעשות את כל מה שביכולתי על מנת לאחד את גוש השינוי הזה ולהוביל לממשלה אחרת ואנחנו נושיט יד בדיוק כפי שהבטחנו לחברים לגוש השינוי. לכל מי שיוכל להציע החלפה של נתניהו. ואם חלילה חוסר ההכרעה אותו ראינו על המסך יביא אותנו לבחירות חמישיות חבריי ואני יחד איתכם נעמוד כחומה בצורה נשמור על הדמוקרטיה הישראלית כפי שעשינו עד היום כפי שתמיד נעשה."

גנץ: נושיט יד לכל מי שיוכל להציע החלפה של נתניהו
צילום: אלעד מלכה
Back to top button