מבזקיםתאונות דרכים
שתי נשים בנות 50 ו-70 נפצעו בינוני בתאונת דרכים בצומת מורשה
ארבעה בני אדם נפצעו לפני זמן קצר (שישי) בתאונת דרכים בין שני כלי רכב בצומת מורשה בכביש 4 לצפון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו שתי נשים כבנות 70 ו-50 במצב בינוני עם חבלות ראש לבית החולים בלינסון ושני פצועים נוספים באורח קל לבית החולים שיבא בתל השומר. בוחני אגף התנועה של המשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-19-at-17.31.56.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)