מבזקיםמשפטי/פלילי

כתב אישום בגין תקיפת קטינה

תקיפה חמורה של קטינה שנטלה ללא רשות סוכריה על מקל מהמכולת של הנאשם.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

ועוד כמה מאמרים שכתבתי:

הצטרפו לפורטל הפייסבוק של עו"ד נועם קוריס

עו"ד נועם קוריס על תביעה ייצוגית ומיליוני שקלים לציבור – מיינט הרצליה

עו"ד נועם קוריס – כותב בערוץ 7

האם ד"ר דוד ביטון יכול לשמש תובע ייצוגי ? – קו עיתונות

ד"ר דוד ביטון נגד השולמנים – בחדרי חרדים

עו"ד נועם קוריס – צבע אדום מבזקלייב

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ג'רייס נשאשבי, תושב עבלין בן 41, בגין חבלה בכוונה מחמירה ואיומים כלפי קטינות בנות 14-16.

לפי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין גדיר ברהום, במועד הרלוונטי היתה בבעלות משפחתו של הנאשם מכולת בכפר אעבלין. בתאריך 10.03.21 בשעות הערב, קטינה ילידת 2007 נכנסה למכולת, בה שהה אותה עת הנאשם. הקטינה נטלה מהמכולת סוכריה על מקל מבלי לשלם עליה וברחה מהמכולת.

הנאשם, אשר הבחין במעשיה של הקטינה, רדף אחריה, בעודו קורא לה לעצור, והקטינה עצרה והתנצלה בפני הנאשם על מעשיה. בשלב זה, הנאשם החל לתקוף את הקטינה בבעיטות ובמכות בחלקי גופה השונים. לאחר מכן,  תפס הנאשם את הקטינה בשיערה, הפיל אותה על הרצפה, ובעט בה בעוצמה. בהמשך לכך, גרר אותה על הכביש, והמשיך לבעוט בעוצמה בראשה, כאשר חברותיה של הקטינה, שהבחינו במתרחש, צועקות לעברו שיחדל ממעשיו, ובעוד הקטינה מנסה להגן על ראשה באמצעות ידה.

הנאשם חדל מתקיפת הקטינה רק לאחר שאדם, שזהותו אינה ידועה, עבר במקום, הבחין במתרחש והרחיק את הנאשם מהקטינה. לאחר מכן, נטל הנאשם את מכשיר הטלפון הנייד של הקטינה והלך לכיוון המכולת.

שתי חברותיה של הקטינה, בנות 15 ו- 16, ניגשו לנאשם וביקשו שישיב להן את מכשיר הטלפון הנייד של הקטינה. בתגובה לכך, הנאשם איים עליהן באומרו כי אם לא ילכו, יקרה להן מה שקרה לקטינה. בהמשך, השיב הנאשם את מכשיר הטלפון הנייד באמצעות אדם אחר.

כתוצאה ממעשי הנאשם נגרם לקטינה חתך מדמם של כחצי ס"מ בקרקפת מימין, וכן נגרמו לה חבלות יבשות בזרועות ובצוואר. הקטינה פונתה באמבולנס לבית החולים.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

עו”ד נועם קוריס בעל תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משרד נועם קוריס ושות’ עורכי דין עוסק בייצוג משפטי וגישור מאז שנת 2004.

 

 

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!