משפטי/פלילי

"גרר אותה על הכביש": תושב אעבלין מואשם בתקיפה חמורה של קטינה

פרקליטות מחוז חיפה הגישה היום (רביעי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד ג'רייס נשאשבי, תושב אעבלין בן 41, בגין חבלה בכוונה מחמירה ואיומים כלפי קטינות בנות 14 -16.

לפי כתב האישום, במועד הרלוונטי היתה בבעלות משפחתו של הנאשם מכולת בכפר אעבלין. ב- 10 במרץ בשעות הערב, קטינה ילידת 2007 נכנסה למכולת, בה שהה אותה עת הנאשם. הקטינה נטלה מהמכולת סוכריה על מקל מבלי לשלם עליה וברחה מהמכולת.

הנאשם, אשר הבחין במעשיה של הקטינה, רדף אחריה, בעודו קורא לה לעצור, והקטינה עצרה והתנצלה בפני הנאשם על מעשיה. בשלב זה, הנאשם החל לתקוף את הקטינה בבעיטות ובמכות בחלקי גופה השונים. לאחר מכן, תפס הנאשם את הקטינה בשיערה, הפיל אותה על הרצפה, ובעט בה בעוצמה. בהמשך לכך, גרר אותה על הכביש, והמשיך לבעוט בעוצמה בראשה, כאשר חברותיה של הקטינה, שהבחינו במתרחש, צועקות לעברו שיחדל ממעשיו, ובעוד הקטינה מנסה להגן על ראשה באמצעות ידה.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

הנאשם חדל מתקיפת הקטינה רק לאחר שאדם, שזהותו אינה ידועה, עבר במקום, הבחין במתרחש והרחיק את הנאשם מהקטינה. לאחר מכן, נטל הנאשם את מכשיר הטלפון הנייד של הקטינה והלך לכיוון המכולת.

שתי חברותיה של הקטינה, בנות 15 ו- 16, ניגשו לנאשם וביקשו שישיב להן את מכשיר הטלפון הנייד של הקטינה. בתגובה לכך, הנאשם איים עליהן באומרו כי אם לא ילכו, יקרה להן מה שקרה לקטינה. בהמשך, השיב הנאשם את מכשיר הטלפון הנייד באמצעות אדם אחר.

כתוצאה ממעשי הנאשם נגרם לקטינה חתך מדמם של כחצי ס"מ בקרקפת מימין, וכן נגרמו לה חבלות יבשות בזרועות ובצוואר. הקטינה פונתה באמבולנס לבית החולים.

הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

אילוסטרציה. קרדיט: freepik

Back to top button