הודעות דוברותמבזקים
דובר צה"ל: תת-אלוף מתן עדין נכנס היום, לתפקידו כראש להק השתתפות ומסוקים…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/03/דובר-צהל-תת-אלוף-מתן-עדין-נכנס-היום-לתפקידו-כראש-להק.jpg?w=708&ssl=1)
תת-אלוף מתן עדין נכנס היום, לתפקידו כראש להק השתתפות ומסוקים בחיל האוויר. תת-אלוף עדין, מחליף את תת-אלוף נעם ריף אשר כיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות, וצפוי לסיים את שירותו הצבאי בתום 28 שנות שירות https://t.co/qco0X1x8PO
תת-אלוף מתן עדין נכנס היום, לתפקידו כראש להק השתתפות ומסוקים בחיל האוויר. תת-אלוף עדין, מחליף את תת-אלוף נעם ריף אשר כיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות, וצפוי לסיים את שירותו הצבאי בתום 28 שנות שירות pic.twitter.com/qco0X1x8PO
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) March 16, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.