פוליטי / מדיני

רה"מ נתניהו: לפיד יקים ממשלת שקשוקה, ממשלה בראשותי תהיה בלי רוטציה

תשעה ימים לבחירות, ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע היום (ראשון) לגוש עציון וחנך את "שכונת היובל" בקיבוץ כפר עציון. ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן: "המשימה של גוש עציון היא מחיקת החרפה של הקו הירוק ממפת ארצנו"

צילום: דוברות המועצה האזורית גוש עציון

ראש הממשלה בנימין נתניהו במסע הבחירות ביהודה ושומרון, אמר היום (ראשון) בקיבוץ כפר עציון שבגוש עציון כי "יש כאן יישובים וותיקים ויש כאן התיישבות צעירה. רצינו להסדיר אותה ולמה לא הצלחנו? כל הליכוד היה בעד. אז למה לא העברנו את זה? כי היינו ברוטציה. בני גנץ היה נגד. ולמה היינו ברוטציה? כי לא קיבלנו מספיק מנדטים. אני לא חוזר לרוטציה. ממשלה בראשותי בלי רוטציה. ממשלת ימין חזקה ויציבה בראשות הליכוד בנהגתי. ממשלה לאומית שתדאג להתיישבות הצעירה והוותיקה. אנחנו נבנה כאן עוד שכונות. התקופה של ממשלת הטרמפיסטים מאחורינו".

צילום: דוברות המועצה האזורית גוש עציון

כמו כן התייחס ראש הממשלה למערכת הבחירות ואמר: "אם לפיד יבחר מה יקרה? הוא לא יעמוד בלחצים הבינלאומיים. הוא בטח לא יאפשר הסדרת התיישבות צעירה ולא פיתוח של הוותיקה. הוא לא יבנה והוא יגיד שצריך לעקור. הוא אמר שכדי להביא שלום עם פלסטינים צריך לעקור יישובים. לפיד משתתף עם פוליטיקאים בשקר. הוא יקים ממשלת רוטציה. זו ממשלת שקשוקה. אל תתנו לזה יד – תצביעו לליכוד".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילום: דוברות המועצה האזורית גוש עציון

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: "אנו נמצאים במקום בו "מלכה נפלה" ומלכות קמה – ואתה יושב היום על כס ראש ממלכת ישראל המתחדשת. אנחנו מקבלים אותך היום בחנוכת שכונה של צעירנו, של הדור הבא של גוש עציון שבא לבנות ולנטוע כל בית נוסף ועץ נוסף, בכדי לחזק התיישבות יהודית כאן בגוש עציון וביהודה ושומרון בכלל. המשימה של גוש עציון לא רק התיישבות אלא עצם חיזוק המדינה. משימתנו היא מחיקת החרפה של הקו הירוק ממפת ארצנו. את המחיקה הזו אתה הובלת, אדוני ראש הממשלה, בתכנית הריבונות ואנו מצפים שתמשיך לפעול לכך כדי שארצנו תהיה שלמה וכדי שאנחנו נהיה חלק ריבוני ובלתי נפרד ממדינה ישראל".

Back to top button