חדשות הארץ

“אוכלוסיית המורים הלא מחוסנים הופכת לקבוצת הסיכון המרבי לתחלואה”

על רקע הרחבת פתיחת כיתות הלימוד אומר לפני זמן קצר (ראשון) סגן מנכל ביה”ח הציבורי פרופ’ עמית אסא: “בסיטואציה של מבוגר מול ילדים ונערים, המבוגר הוא בעל הסיכון הגבוה ביותר לחלות ואף להדביק אחרים. הצורך והרצון להרחיב את פתיחת כיתות הלימוד הוא מובן ואף מוצדק. עם זאת, יש לזכור: ישנם מורים כמו גם בעלי תפקידים נוספים מקרב אנשי החינוך שאינם מחוסנים. בנוסף, אופי המחלה פוגע ומשפיע יותר על בוגרים מאשר על נוער וילדים וכל זאת לצד העובדה, שאיש חינוך חולה הינו בעל יכולת להדביק רבים אחרים משום אופי עבודתו.”

אסא מסכם כי “בפועל יוצא שרבים מאוכלוסיית המורים שטרם התחסנה מסכנים עצמם ואחרים סיכון כפול בעת ביצוע עבודתם. עם ההחלטה על הרחבת פתיחת כיתות הלימוד ובהינתן הבטיחות המוכחת של החיסון אל מול הסיכון לתחלואה קשה, ראוי שהמערכת כולה תתגייס לעודד ולדרבן את המורים וייתר אנשי החינוך שטרם התחסנו – להתחסן”

צילום: דוברות אסותא אשדוד

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!