הודעות דוברותמבזקים
גנץ: תודה ליותר מ-700 משתתפים שהצטרפו לשיחה שלי…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/גנץ-תודה-ליותר-מ-700-משתתפים-שהצטרפו-לשיחה-שלי.jpg?w=708&ssl=1)
תודה ליותר מ-700 משתתפים שהצטרפו לשיחה שלי עם תא"ל במיל אודי זוהר – על תפיסת הביטחון שלי עבור מדינת ישראל. אני מצרף את השיחה בציוץ הבא, לטובת מי ששנ"צ. שבת שלום לכולם! https://t.co/tYZpXnJiVl
תודה ליותר מ-700 משתתפים שהצטרפו לשיחה שלי עם תא"ל במיל אודי זוהר – על תפיסת הביטחון שלי עבור מדינת ישראל. אני מצרף את השיחה בציוץ הבא, לטובת מי ששנ"צ. שבת שלום לכולם! pic.twitter.com/tYZpXnJiVl
— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) February 26, 2021
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.