חדשות הארץ
פרויקט "נותנים כתף" – גם בנס ציונה!
איחוד הצלה בשיתוף עיריית נס ציונה והמועצה הדתית יסייעו להסיע את מרותקי הבית היישר למתחם החיסונים בעיקר ובחזקה לביתם. המיזם יתקיים ביום שני הקרוב י' באדר התשפ"א 22/02/21. אזרחים ותיקים ומרותקי בית המעוניינים להסתייע בשירות יפנו למוקד העירוני 106.
הרב רחמים דוד ראש המועצה הדתית נס ציונה וראש צוות איחוד הצלה בנס ציונה אמר: "אני שמח על שיתוף הפעולה עם עיריית נס ציונה, המועצה הדתית ואיחוד הצלה. חיסון מרותקי הבית הינו נושא חשוב מאוד ומהווה נדבך משמעותי לצמצום התחלואה בקורונה"
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Image-2021-02-21-at-22.25.54.jpeg?resize=353%2C500&ssl=1)