חדשות הארץ

ראש הממשלה ביקר במלון רויאל ביץ׳ באילת עם פתיחת ענף המלונאות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקר היום (ראשון) במלון רויאל ביץ׳ באילת עם פתיחת ענף המלונאות באמצעות התו הירוק. ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר: “אני נמצא כאן באילת כדי לבחון מקרוב את השימוש בדרכון הירוק, המלון עומד להיפתח לחדרים ביום שלישי. אני מקווה שאילת כולה תיפתח כאי ירוק בימים הקרובים. אם אתם באים עם הדרכון הירוק, אתם יכולים להיכנס לבתי המלון, אפשר ללכת כמובן גם לחדרי כושר ולשאר הדברים שניתן.”

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News
צילום – קובי גדעון / לע”מ
 
ראש הממשלה המשיך, “בארצות הברית, שתי צעירות בפלורידה התחפשו לנשים מבוגרות כדי לקבל את החיסון. פה יש חיסון לכל אחד. אני מתחנן בפניכם, מבקש מכם, לכו להתחסן. ראינו את המקרה הטראגי של אסנת בן שטרית, אם לארבעה ילדים שנפטרה מקורונה. זה פשוט קורע את הלב. אני מבקש מכם, צעירים, מבוגרים – לכו להתחסן. קחו את הדרכון הירוק שלכם ותלכו לבתי המלון, בהמשך למסעדות, לטיסות, תחזרו לחיים ותשמרו על החיים.”

צילום – קובי גדעון / לע”מ
צילום – קובי גדעון / לע”מ
צילום – קובי גדעון / לע”מ

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!