חדשות הארץ

זנדברג: "עברה שנה ולא נעשה שום דבר, אפס במציאת פתרונות יצירתיים"

יו"ר סיעת מרצ, ח"כ תמר זנדברג, העבירה שיעור היום (ראשון) באזרחות לבני נוער בקניון דיזינגוף סנטר בתל אביב, כחלק מהמחאה על אי פתיחת מוסדות החינוך לכיתות ז'-י'.

צילום: תקשורת מרצ

ח"כ תמר זנדברג אמרה: "הגענו לפה הבוקר לשיעור אזרחות לנוער מרצ, שילמדו מה המסר שמשרד החינוך מעביר להם: שאפשר ללמוד בקניון אבל לא בכיתות. עברה שנה ומשרד החינוך לא עשה שום דבר, אפס מוחלט במציאת פתרונות יצירתיים כמו למידה בחוץ, בקבוצות קטנות או במבני הציבור. וזה גם הציון שאנחנו מעניקים למערכת החינוך – אפס".

צילום: תקשורת מרצ

אור ואומה, תלמידי כיתה י' מפרדס חנה אמרו: "הגענו לכאן כדי למחות על סדר העדיפויות הכושל של הממשלה. אחרי שנה שלמה של בהייה בזום עדיין מפקירים את התלמידים. כשהקניון פתוח אבל אסור ללמוד בכיתה – נצא ללמוד בקניון!".

צילום: תקשורת מרצ


צילום: תקשורת מרצ

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!