משפטי/פלילי
שלושה בני אדם נעצרו בחשד לגניבת תוצרת חקלאית בסמוך לקיבוץ גן שלמה
במשמר הגבול התקבל דיווח מוקדם יותר היום (ראשון) אודות חשודים שגונבים תוצרת חקלאית ממטעי האבוקדו שבאזור קיבוץ גן שלמה. שוטרי מג"ב שפעלו בגזרה הגיעו למקום וזיהו שלושה חשודים כשהם קוטפים את התוצרת מסוג אבוקדו ומכניסים אותה לתא המטען האחורי של הרכב. סה"כ נתפס ברכבם של החשודים תוצרת חקלאית במשקל של כ-55 ק"ג שהוחזרה לחקלאי.
שלושת החשודים, תושבי רחובות ועין רפא בשנות ה-40 וה-20 לחייהם, הועברו לחקירה במשמר הגבול.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Image-2021-02-21-at-18.19.21.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)