מבזקים

ח”כ בנט: אני לא ילד כאפות של ביבי כמו סמוטריץ’

ח”כ נפתלי בנט (ימינה) תקף הערב (שבת) את ח”כ בצלאל סמוטריץ’ ואמר בראיון בערוץ 12 כי “אני לא ילד כאפות של ביבי כמוהו, אני לא מוכן ללכת באופן אוטומטי. לא מאמין בזה”.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

המתקפה של ח”כ בנט מגיעה לאחר שבמפלגת ‘הציונות הדתית’ אמרו בשבוע החולף כי ח”כ בנט יישב לאחר הבחירות בממשלה יחד עם לפיד, העבודה והרשימה המשותפת.

מ’הציונות הדתית’ נמסר בתגובה לדברים כי הם “מגנים את ההתקפות האישיות של בנט על יו”ר הציונות הדתית. נעשה כל מה שצריך להקמת ממשלת ימין יציבה וטובה למען עם ישראל. חבל שהתחייבות כזאת לא יוצאת מבנט, אלא התקפות אישיות. בזמן שבנט לא מצליח להשתחרר מעלבונות ויריבויות אישיות אנחנו לקחנו אחריות כדי שהימין והציונות הדתית לא יהפכו לילדי הכאפות של לפיד ומיכאלי.”

הצטרפו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!