בריאות
אגף החופים בעיריית חיפה מנקה פסולת זפת שנפלטה לחופי העיר
בעקבות פליטה הבוקר (שישי) של גושי זפת מהים לרצועת החוף של ישראל , הפעיל אגף החופים של עיריית חיפה , מיד עם תחילת האירוע , את תכנית החירום שגובשה עם המשרד להגנת הסביבה לטיפול בזיהום ים.
במסגרת הפעילות מוצבים לאורך רצועת החוף תצפיתנים המאתרים את המקומות אליהם נפלטים גושי הזפת ומכוונים את עובדי האגף , אשר פועלים לניקוי הפסולת באופן ידני , על מנת למנוע פגיעה בסביבה החופית.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Image-2021-02-19-at-13.23.29.jpeg?resize=500%2C375&ssl=1)