פוליטי / מדיני

סקר מנדטים: 36 יום לבחירות – הליכוד עם 28, יש עתיד עם 17

סקר מנדטים שפורסם לפני זמן קצר (שני) של חדשות 13 והפרופסור קמיל פוקס מביא את התוצאות הבאות: בנימין נתניהו והליכוד -28, יש עתיד ויאיר לפיד -17, תקווה חדשה של גדעון סער 13
ונפתלי בנט עם ימינה – 11, הרשימה הערבית המשותפת 8, יהדות התורה של גפני -7, ש"ס של דרעי -7, העבודה -6, מרצ -5, הציונות הדתית של סמוטריץ' ובן גביר -5, אביגדור ליברמן -5, כחול לבן של בני גנץ -4, רעמ של מנסור עבאס -4, המפלגה הכלכלית של ירון זליכה לא עוברת את אחוז החסימה 1.8.

תמונת הגושים על פי סקר חדשות 13: גוש נתניהו – הליכוד, המפלגות החרדיות והציונות הדתית -47, גוש להחלפת נתניהו – 58. מי שעשויים להכריע אם פנינו לבחירות נוספות או לא – ימינה עם 11 מנדטים ומנסור עבאס אם יעבור את אחוז החסימה.

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!