מבזקיםמשפטי/פלילי

להרחבה משפטית – הכירו את פודקאסט "מה הקייס"!

אם גם אתם בין אלו האוהבים למצוא תשובה לכל שאלה באמצעות גלישה באתרים ייעודיים, אתם חייבים להכיר את הפודקאסט "מה הקייס".

מה זה בכלל פודקאסט? תוכנית הסכת (פודקאסט בלע"ז) זו תוכנית האזנה המתמקדת בנושא או בנושאים ספציפיים ומוגדרים מראש, ומועברת בדרך של שיחה חופשית, בדרך של שאלות ותשובות או באמצעות הרצאה.

מחקרים הוכיחו כי כיוון שהממד הוויזואלי אינו קיים בתוכנית הסכת, הרי שההקשבה ובעקבותיה הטמעת הדברים, אפקטיבית בצורה משמעותית. זו הסיבה שתחום הפודקאסטים כמעצבי ידע ותכנים שיווקיים, פורח מאוד בשנים האחרונות ועוסק כמעט בכל תחום.

אז אם הכרתם או האזנתם לתוכניות הסכת בנושאי היסטוריה, אקטואליה, כספים ותחומים נוספים, זה הזמן להכיר את הפודקאסט המשפטי של עו"ד אדי סוברי  – מה הקייס? – שיחות עם עורכי דין".

קראו גם:  דובר צה"ל: קורס ׳אלון׳ ללימודי המלחמה הגיע לסיומו הערב. את הקורס סיימו ...

תוכנית ההסכת "מה הקייס" כוללת שיחות רבות ומגוונות עם עורכי דין מהשורה הראשונה, העוסקות, כל אחת, בנושאים משפטיים כלליים, בוערים, אקטואליים ושוליים. הפודקאסט מאופיין בצלילות, בהירות ובשפה שווה לכל נפש. האזינו למשל לשיחה העוסקת בתביעות ייצוגיות, עם עו"ד נועם קוריס; לפרק העוסק בסכסוכים בין בעלי מניות, עם עו"ד גלעד סער; לפרק העוסק בפיצוי נפגעי תאונות אופנוע, עם עו"ד ערן אלזם, ועוד ועוד. בכל שיחה תתרשמו מהרחבת היריעה, דיון סביב השאלות החשובות בצורה מרתקת באולפן תוך כדי שיח לא מעונב בין המנחה לעורך הדין.

על הפקת פודקאסט "מה הקייס" אמון עורך דין אדי סוברי, מומחה לקידום ושיווק עורכי דין, שמעניק לנו, פעם נוספת, את הגישה הקלה והמהירה לידע משפטי שכל אחד צריך. בשנת 2006 הקים את אתר הפורומים המשפטיים, בשנת 2020 השיק את אתר המאמרים המשפטיים Legal Articles, וכעת, אנחנו מתוודעים לתוכנית ההסכת – היצירה החדשה שהשיק.

קראו גם:  פיצוץ עז נשמע במזרח טהראן, עשן כבד מיתמר מעל האזור

אז בפעם הבאה שיש לכם זמן פנוי, הרכיבו אוזניות והעניקו לעצמכם את ההזדמנות ללמוד נושאים משפטיים חדשניים ועדכניים – ללא עלות, ללא ציונים וללא מבחנים.

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן