פוליטי / מדיני

נכדתו של רה"מ לשעבר שמיר ז"ל הצטרפה למפלגתו של סער

עו״ד מיכל דיאמנט, נכדתו של ראש הממשלה לשעבר יצחק שמיר ז"ל, הודיעה היום (שבת) כי היא מצטרפת למפלגתו של גדעון סער, ״תקווה חדשה״.

עו״ד מיכל דיאמנט היא בעלת ניסיון של כ-12 שנים במשרדי עו״ד גדולים. היא התמחתה בניהול תיקים גדולים ומורכבים, בעיקר בתחום הכלכלי. היא בעלת תואר ראשון במשפטים ובניהול ותואר שני במשפטים, שניהם מאוניברסיטת תל-אביב. כמו כן, עו״ד דיאמנט משמשת כחברת הועד המנהל בעמותה להנצחת מורשת לוחמי חירות ישראל (לח״י).

עו"ד מיכל דיאמנט אמרה: ״זכיתי להיות נכדתו של ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל, יצחק שמיר, לגדול לצדו, לספוג את מורשתו ולהתחנך לאור סט הערכים שהנחיל לי ולמשפחה כולה. מכל אלו התגבשה גם תפיסת עולמי ולפיה תפקיד ראש הממשלה של מדינת ישראל צריך להיות מונע מעקרונות ואידאולוגיה ולא רק משיקולים פוליטיים. כאשר סבי נשאל בעבר מי לדעתו צריך לכהן כראש הממשלה אחרי נתניהו, הוא השיב: "חשוב שייבחר אדם שהאינטגריטי שלו יישמר גם לאחר שיזכה בתפקיד הנכסף של ראש הממשלה במדינה היהודית".

עו"ד דיאמנט הוסיפה: "אני מאמינה בלב שלם שבגדעון סער יש את כל אלו: אינטגריטי, הגינות, ערכיות ואידיאולוגיה אמיתית. אני מאמינה שיש לו את הכישורים, העוצמה ויכולת המנהיגות הדרושים על מנת להנהיג את מדינת ישראל בעת הזו. ולכן, קיבלתי החלטה, לא בקלות אבל באמונה שלמה, לעזוב את מפלגת הליכוד ולהצטרף למפלגת תקווה חדשה."

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער, אמר: "עו״ד מיכל דיאמנט היא אישה עם השקפת עולם סדורה, המבינה לעומק את חשיבות אחדות העם כערך וכיסוד בעוצמה הלאומית שלנו. היא תצטרף לנבחרת תקווה חדשה לכנסת ה-24, תשתלב בצוות המכין את תוכנית תקווה חדשה לרפורמות במערכת המשפט ותתמקד בנושא זכויות האזרח בחקירה ובמשפט."

נכדתו של רה"מ לשעבר שמיר ז"ל הצטרפה למפלגתו של סער
צילום: אלעד מלכה
Back to top button