חדשות הארץ

בי"ח וולפסון: נערכים למתן חיסוני קורונה ל- 3,500 עובדים

מעט לפני כניסת החג ועל סיפו של גל שלישי של נגיף הקורונה, המרכז הרפואי 'וולפסון' הודיע היום (שלישי) כי בית החולים נערך לקראת מתן חיסוני קורונה לכ- 3,500 העובדים.
 
משיחה עם ד"ר יסמין מאור, מנהלת היחידה למניעת מחלות זיהומיות בביה"ח, עולה כי מנות החיסון הראשונות כנגד נגיף ה COVID19 צפויות להגיע כבר במהלך השבוע הקרוב. לדבריה, הצוותים הרפואיים הוגדרו כקבוצה בתיעדוף לקבלת החיסון:"אנשי הצוות אשר יקבלו מנה ראשונה של חיסון, יקבלו את המנה השנייה כעבור 28 ימים", ציינה.
 
ד"ר גלית מור נאור, מנהלת בית המרקחת ב'וולפסון', ציינה כי "החיסונים יגיעו אלינו בהקפאה עמוקה של מינוס 70 מעלות צלזיוס, והם גם יאוחסנו בתנאי הקפאה. הפצתם תתבצע בקירור, בטמפרטורה שנעה בין 2-8 מעלות, תחת ניטור בכל עת, ועל יכולת התרעה על חריגה בטמפרטורה".

עוד ציינה מור נאור, כי "החיסונים יכולים להישמר בקירור עד ל-5 ימים, כך שמרגע קבלת החיסון יש לחסן את העובדים במהרה".
 
מנכ"לית המרכז הרפואי 'וולפסון', ד"ר ענת אנגל, ציינה כי מהלך מתן החיסון לעובדים יתועד ויבוצע באופן מיידי וללא כל עיכובים: "לאחר שהצלחנו הרבה מעל ממוצע שנים קודמות עם חיסוני הצוות כנגד השפעת – והתברגנו בין חמשת בתי החולים המובילים בישראל במתן החיסונים – הודות לקמפיין פנים ארגוני אפקטיבי שהוצאנו לפועל, עם הסלוגן מתחסנים למען מי שאוהבים כעת אני בטוחה מעל לכל ספק שנוביל גם במתן החיסונים כנגד נגיף הקורונה", אמרה.

בי"ח וולפסון: נערכים למתן חיסוני קורונה ל- 3,500 עובדים
צילום: דוברות ביה"ח וולפסון
Back to top button