חדשות הארץ

פעוט בן שנה ננעל בשגגה ברכב לעיני אמו בחריש

פעוט בן שנה ננעל הבוקר (חמישי) בשגגה ברכב לעיני אמו, ברחוב דרך ארץ בחריש. פקחים עירוניים בעיר חריש אשר הוכשרו על ידי “ידידים” למתן מענה במקרי חירום, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות ערכת הפתיחה של ידידים שברשותם, חילצו את התינוק בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

אהוד הרפז, מנהל סניף חריש, אמר: “אנחנו בידידים עובדים בשיתוף פעולה עם עיריית חריש בהכשרת פקחים עירוניים ושוטרים למתן מענה במקרי חירום. במסגרת השת”פ ניתנת הכשרה לפתיחת רכב שננעל עם ילד בתוכו, וכן ציוד הניידות בערכות פתיחה. מדובר על תוספת כוח עזר למתנדבי ידידים הפרוסים בעיר. רק אתמול ערכנו הכשרה שכזו בה השתתף אדם, כשלבאשיר זהו כבר החילוץ השני. אנו מקבלים הוכחה ליעילות המיזם, ואכן הפקחים הגיבו במהירות וחילצו במקצועיות את הילד. השאיפה היא לשכפל את היוזמה לכל ערי ישראל ובכך להגדיל מקרי הצלת חיים”.

מארגון “ידידים” נמסר כי הם “קוראים להורים לנקוט במשנה זהירות בעת כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בתוכו.”

פעוט בן שנה ננעל בשגגה ברכב לעיני אמו בחריש
צילום: ידידים

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!