משפטי/פלילי

"המשיך להכותה עד שהיא התמוטטה": תושב ב"ש מואשם ברצח זוגתו באמצעות פטיש

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (חמישי) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום נגד ולדימיר ספיטלניקוב, בן 65, בגין רצח בת זוגו אירינה גריבנב ז"ל, בת 67, באמצעות פטיש.

על פי עובדות כתב האישום, ב- 18 באוקטובר, עת שהו הנאשם והמנוחה במטבח דירתם בבאר שבע, החלו חילופי דברים ביניהם, במהלכם אמרה המנוחה לנאשם כי אינה רוצה לראותו עוד. הנאשם בתגובה, הלך למרפסת השירות הצמודה לו, הביא פטיש שהיה מונח על הרצפה והחל להכות את המנוחה מכות רבות בראשה, בפלג גופה העליון, ועוד.

במהלך המכות, המנוחה הרימה את ידיה על מנת להגן על עצמה והלכה לכיוונו של הנאשם, אך הנאשם לא הפסיק והמשיך להכותה עד שהיא התמוטטה. לאחר מכן, הביא הנאשם כרית והניחה בסמוך לראשה של המנוחה, וכן כיסה אותה בשמיכה. בשלב מאוחר יותר, עלה לגג הבניין, נטל כדורים על מנת להירגע , חזר הביתה ויצא לקנות אוכל.

קראו גם:  ראש עיר מכהן ומנכ"ל עירייה נעצרו בחשד לשוחד, מרמה והפרת אמונים

מכתב האישום עולה, כי הנאשם ישן בדירה כל הלילה ורק בבוקר למחרת, עלה שוב לגג הבניין ובעקבות דיווח שהתקבל במשטרת ישראל אודות אדם העומד על קצה הגג ויש חשש להתאבדות, הגיעו כוחות המשטרה למקום, הורידו אותו מהגג והעבירו לבדיקה פסיכיאטרית. כל אותה העת, הנאשם לא אמר לשוטרים דבר ביחס לגופת המנוחה הנמצאת בדירה ועל העובדה כי המיתה יום קודם לכן.

התיק נחקר בתחנת באר שבע.

הפרקליטות מבקשת מבית המשפט לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן