צרכנות

היתרונות של ניהול עמודי פייסבוק על-ידי אנשי מקצוע

רוב בעלי העסקים כבר מבינים שכדאי לנהל עמוד פייסבוק. הרשת החברתית היא כמובן גם רשת עסקית לכל דבר, וכפי שאומר הסלוגן הישן והמפורסם – אם אתה לא שם, אתה לא קיים. ואכן עוד ועוד חברות מצטרפות לרשת הפופולרית, פותחות דף עסקי, מעלות מספר פוסטים ו… שום דבר לא קורה. חלק מהעסקים ממשיכים לפרסם תכנים שונים, בתדירות כזו או אחרת, אחרים מוותרים – אבל מנהלים חכמים יודעים דבר פשוט: ניהול עמודי פייסבוק הוא מקצוע. וכמו כל מקצוע, נדרשת מומחיות. בעל מסעדה למשל יודע איך ליצור תפריט שיספק מקסימום אפשרויות לקהל יעד רחב ואיך ליצור אווירה מתאימה במסעדה – אבל הוא לא יודע להפעיל עמוד עסקי בפייסבוק (גם אם הוא מרבה לגלוש ברשת החברתית). גם בעל מפעל לרהיטי עץ הוא מומחה לייצור רהיטים ולעצים ולא לפייסבוק, והרעיון מובן – רק ניהול מקצועי יניב את התוצאות הרצויות!

חיזוק המותג

נוכחות מדויקת וחכמה בפייסבוק הופכת את המותג לבולט ומחזקת אותו מאוד. כדאי לזכור שחלק גדול מאוד מהישראלים מרבה להשתמש ברשת החברתית, ובאופן טבעי התכנים שבהם הוא נתקל בזמן השהות בפייסבוק משפיעה על תפישת העולם שלו. הפגנת בקיאות מקצועית וערכים מתאימים תמתג כל עסק ותבדל אותו מהמתחרים – וזהו כמובן מרכיב בסיסי במסגרת ניהול עמודי פייסבוק ע"י מומחים בתחום.

חיבור קהל היעד לעסק

עוד סיבה טובה להפקיד את ניהול עמוד הפייסבוק של העסק בידיים מקצועיות היא שמומחה לרשתות חברתיות יודע איך לחבר את העסק אל הלקוחות, גם אלה הקיימים וגם אלה הפוטנציאליים. בימינו חלק גדול מההחלטות של הצרכנים מתקבל מתוך רגש, וחיבור עוצמתי לעסק מגדיל במידה ניכרת את הסיכוי לגידול של ממש ברכישות ממנו.

יצירת קהילה

ניהול עמודי פייסבוק על בסיס ידע מקצועי והבנה מעמיקה של מאפייני הגלישה ברשת החברתית מוביל עד מהרה ליצירת קהילה תוססת סביב העמוד העסקי. חשוב להדגיש כי בניית קהילה דורשת סבלנות מסוימת, ותחזוקתה מחייבת השקעה – אבל מדובר בהשקעה משתלמת עד מאוד, שכן לקהילה יש כוח של ממש והיא תורמת במידה ניכרת להעמקת החיבור של החברים בה אל העסק.

מקסימום חשיפה לעסק, למוצרים, למבצעים ועוד

החל משלב מסוים קהילה מסורה עשויה להתרחב גם בלי השקעה גדולה מדי בפרסום, אלא על בסיס של חבר מביא חברה ומפה לאוזן. הפוטנציאל הוויראלי של פייסבוק מנוצל באופן מיטבי עם ניהול עמודים מקצועי, וכך העסק, ואיתו המוצרים הקיימים, מוצרים חדשים, מבצעים אטרקטיביים וכו' – זוכים למקסימום חשיפה. 

מה כולל ניהול עמודי פייסבוק?

ניהול עמודי פייסבוק כולל העלאת תכנים ברמה גבוהה כולל תשומת לב לנראות שלהם (על בסיס השפה הוויזואלית של העסק, ובמידת הצורך גם יצירת שפה שכזו), ייזום פוסטים שמעוררים תגובות ושיתופים (חידונים, משימות ועוד), תגובות לכל גולש שפונה אל העסק או מגיב לתוכן כזה או אחר, ועוד.

כל הפעולות הנ"ל של ניהול עמוד הפייסבוק מבוססות על ניסיון רב ועל למידה מתמדת – כך שהן מניבות מקסימום תועלת.

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.
הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!