משפטי/פלילי

עבירות המין בבת ה-12 בכנרת: החשוד מואשם ב-6 מקרים נוספים

המשטרה הודיעה היום (חמישי) כי הצליחה לקשור את החשוד בביצוע המעשה המגונה בילדה בת ה-12 בחוף "צינברי" בכנרת לפני כחודש לעוד שישה מקרים של ביצוע וניסיון לביצוע מעשים מגונים בנשים וילדות שישנו באוהלים בחופי הכנרת.

החשוד בן 28 ,תושב איכסל, שזהותו התגלתה בעקבות בדיקת עקבות DNA שנותרו בזירה בחוף "צינברי", נעצר תוך 3 ימים ברחוב ישוב מגוריו על ידי כוחות משטרה רבים תוך שמכריו מנסים לסכל את מעצרו. עם מעצרו החלו החוקרים להתחקות אחר תנועותיו תוך סריקת מאות שעות של צילומים ממצלמות אבטחה שונות ואיכוני טלפון נייד וגילו תבנית פעולה קבועה – החשוד היה נוהג להגיע בכל יום שישי בין השעות 10 עד 11 בלילה אל חופי הכנרת ומחפש קרבנות שישנו באוהלים, במהלך הלילה, בדרך כלל לאחר השעה 3, היה נכנס לאוהל ומנסה לבצע בקרבנות, קטינות במרבית המקרים, את זממו בשעה שישנו.

קראו גם:  חשד לאיום על חיי ראש הממשלה: "רוצח אותך היום עם רובה צלפים"

חוקרי המשטרה פנו אל הציבור בבקשה לדיווח על מקרים דומים והמידע שהתקבל מהציבור בשילוב בדיקת מצלמות אבטחה בחופים והתחקות אחר תנועות החשוד העלו את מניין מקרי התקיפה ל 7 מקרים, שבוצעו במהלך 5 לילות בחופים "כורסי", "צינברי" ו- "גופרה".

פרקליטות מחוז צפון באמצעות הפרקליטה שני אגוזי הגיש כנגד הנאשם כתב אישום ובו 5 אישומים בגין 7 עברות: 2 עבירות של ביצוע מעשה מגונה בקטינה שטרם מלאו לה 16 תוך ניצול מצב המונע ממנה לתת הסכמה חופשית, ו- 5 עבירות של ניסיון למעשה מגונה. אלו עבירות שהעונש הקבוע בגינן בחוק הוא 10 ו- 7 שנות מאסר בהתאמה.

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל קוראת לציבור לדווח בהקדם על כל ניסיון לתקיפה מינית – דיווח מוקדם על ניסיונות לתקיפה מינית יכול להביא לתפיסת העבריין עוד טרם יספיק לפגוע בקרבנות או ימנע פגיעה בקרבנות נוספים."

קראו גם:  בתום מרדף: נעצר תושב השטחים בחשד שניסה לגנוב כלי רכב במודיעין
צילום: טלי בר- איגוד ערים כינרת

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן