בריאות

שבוע עידוד ההנקה הבינלאומי מצוין בבי"ח רמב"ם

הקריה הרפואית רמב"ם מציינת השבוע הפנינג לרגל שבוע עידוד הנקה הבינלאומי שחל בימים אלו. כבכול שנה, גם הפעם מציינים במערך ההיריון והלידה של רמב"ם את המודעות לנושא ההנקה בשלל אירועים ומגוון פעילויות שימשכו לאורך כל השבוע בפלטפורמות שונות.

השנה הוקדש שבוע עידוד הנקה לנושא החוסן וסגולות חלב האם כתורם למערכת החיסון של הילוד. כחלק מקידום הנושא, יועצות ההנקה של רמב"ם וצוות מערך ההריון והלידה של בית החולים יצאו בקמפיין הסברתי במחלקות השונות, כמו גם בניו מדיה של המרכז הרפואי עם סטיקרים, פליירים וחומרי הסברה המדברים על יתרונות חלב האם ומעודדים יולדות להנקה. בפלטפורמות הניו מדיה של רמב"ם יופיעו לאורך כל השבוע סרטונים מושקעים המפרטים טיפים חשובים להנקה וכן סדרת סרטונים הומוריסטים המעניקים הצצה אל חייהן של יועצות ההנקה ברמב"ם. במקביל קושטו המחלקות, כראוי לחגיגות שבוע ההנקה, וכן – צוותי המערך נושאים מדבקות לציון השבוע המיוחד על מדיהם.

קראו גם:  אזהרת הרחצה בחוף זיקים הוסרה לאחר קבלת תוצאות תקינות

היולדות הוזמנו אף הן לקחת חלק באירועי השבוע עם שני ימי צילום שאורגנו עבורן מראש ומאפשרים להן להנציח רגעים ראשונים עם הילודים במחלקה. היולדות גם הוזמנו לקחת חלק בפורום ייעוץ הנקה אונליין, אשר יתקיים היום, יום ג', ה- 4.8, בשידור חי דרך עמודי הפייסבוק "רמב"ם – הקריה הרפואית" ו"מחוברות – קהילת היולדות של רמב"ם", בהנחייתה של סברין רחייל, אחות מוסמכת ויועצת הנקה במחלקת ילודים של ביה"ח. המפגש המקוון פתוח לקהל הרחב ובמסגרתו רחייל תציג את נושא ההנקה, תעביר טיפים והדגמה, וכן תשיב על שאלות הגולשות בזמן אמת.

אירועי שבוע ההנקה ברמב"ם הופקו בשיתוף עם הנהלת המערך, מחלקת השיווק של בית החולים ומשרד היח"צ של רמב"ם. לטובת האירועים התגייסו גם גורמים שונים שתרמו מתנות לצוות יועצות ההנקה של רמב"ם ופרסים מפנקים עבור גולשות וחברות קהילת היולדות של רמב"ם בפייסבוק. בין התורמים: חברת יפורה, הצלמות זהבית דהן וליבי ליטבין, חברת דר' פישר, חברת ארדו, מוחמד שיח-חנות הפתעות, חברת מאמיקר, חברת לנסינו, חברת צ'יקו, חברת האגיס וחברת DNA.

קראו גם:  3 טונות של מוצרי בשר ועופות הושמדו בכפר נחף
צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

הוסיפו תגובה לכתבה

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן