מאמריםמבזקים

פרופ' לס: אין מגיפה בישראל, התמותה הכללית יציבה לגמרי

פרופ' יורם לס, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר ומי שלאורך כל תקופת המאבק הלאומי בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל, משמיע קולו מעל כל במה אפשרית כנגד מדיניות הממשלה ומשרד הבריאות בנוגע לטיפול במשבר הכלכלי והבריאותי, מדגיש בפוסט שפרסם היום (שני) בפייסבוק כי "אין מגיפה בישראל".

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

פרופ' לס מסביר כי 10% מתושבי מדינת ישראל כבר נדבקו בקורונה ומפנה למאמר באתר הספרייה הלאומית לרפואה של ארצות הברית ובו נכתב "מסקנה: בסך הכל מצאנו כי בערך 1 מכל 5 ילדים ללא חיסון ואחד מכל 10 מבוגרים ללא חיסון נדבק בשפעת עונתית …".

"לכן", מוסיף פרופ' לס כי חלק מהחולים המאושפזים בבתי החולים וחלק מהנפטרים במדינת ישראל, בגלל מחלות אחרות, חיוביים בבדיקה לקורונה.

פרופ' לס מדגיש כי "אין מגפה בישראל וכי התמותה הכללית יציבה לגמרי", כפי שנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מציגים כי מספר המתים בחודש שעבר (יוני) עמד על 3,273 בני אדם לעומת 3,338 אשתקד. וזאת על אף שאוכלוסיית ישראל גדלה ביחס לשנה שעברה.

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!