מאמריםמבזקים

פרופ' לס: אין מגיפה בישראל, התמותה הכללית יציבה לגמרי

פרופ' יורם לס, מנכ"ל משרד הבריאות לשעבר ומי שלאורך כל תקופת המאבק הלאומי בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל, משמיע קולו מעל כל במה אפשרית כנגד מדיניות הממשלה ומשרד הבריאות בנוגע לטיפול במשבר הכלכלי והבריאותי, מדגיש בפוסט שפרסם היום (שני) בפייסבוק כי "אין מגיפה בישראל".

פרופ' לס מסביר כי 10% מתושבי מדינת ישראל כבר נדבקו בקורונה ומפנה למאמר באתר הספרייה הלאומית לרפואה של ארצות הברית ובו נכתב "מסקנה: בסך הכל מצאנו כי בערך 1 מכל 5 ילדים ללא חיסון ואחד מכל 10 מבוגרים ללא חיסון נדבק בשפעת עונתית …".

"לכן", מוסיף פרופ' לס כי חלק מהחולים המאושפזים בבתי החולים וחלק מהנפטרים במדינת ישראל, בגלל מחלות אחרות, חיוביים בבדיקה לקורונה.

קראו גם:  "פקידי האוצר חושבים שאנשי חינוך הם הבייביסטר הלאומי" - מאות מפגינים מול משרד האוצר

פרופ' לס מדגיש כי "אין מגפה בישראל וכי התמותה הכללית יציבה לגמרי", כפי שנתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מציגים כי מספר המתים בחודש שעבר (יוני) עמד על 3,273 בני אדם לעומת 3,338 אשתקד. וזאת על אף שאוכלוסיית ישראל גדלה ביחס לשנה שעברה.

מקור: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

הוסיפו תגובה לכתבה

התכנים המתפרסמים במדור זה הינם מאמרי דעה של הכותבים בלבד העוסקים במגוון רחב של נושאים. הדעות השונות אינן משקפות את אתר החדשות שמאפשר את חופש הביטוי לכלל הגולשים. מצאתם משהו במאמר שאינו ראוי, תרצו להגיב או לבקש לתקן? שלחו לנו מייל לכתובת - [email protected]

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
דילוג לתוכן