צרכנות

תכנון פרישה נכון עם קפטן חיסכון

העשורים האחרונים עברו עליכם עם המון כאבי ראש – הקמתם משפחה, עבדתם קשה כדי לפרנס את עצמכם ואת הילדים, בניתם בית וסוג של הקדשתם את כל זמנכם בשביל שתוכלו לחיות בכבוד עם הילדים שלכם. השנים עברו והנה אתם נמצאים לקראת גיל פרישה שיאפשר לכם לחזור ולהנות מהחיים, קצת כמו בגיל 20 ועם הרבה פחות דאגות וכאבי ראש. אולם, רגע לפני שאתם עושים את הצעד ומגישים מכתב פרישה למעסיק שלכם, חשוב שתעשו תכנון פרישה נכון עם קפטן חיסכון. אז מי הוא ומה הוא? בואו נבדוק ביחד ונעשה את זה חכם!

מה זאת אומרת “תכנון פרישה”?

הרבה אנשים חושבים שעם חגיגות יום ההולדת ה-65 או 67 ההכרזה על פרישה היא קלה ובטוחה, אולם כמו כל דבר בחיים – גם מאחורי הפרישה חשוב להציב מערך של חשיבה, תכנון, הסקת מסקנות ובעקבות כל אלו לקבל החלטות. ולמה?

פרישה לא מסתכמת רק בהגשת המסמכים למעסיק שלכם, אלא בעוד כמה וכמה השלכות שיחולו עליכם בתור גימלאים. מיסים, תשלומים, קצבאות, איתור ומשיכה של כספים אבודים, דמי ניהול ועוד הם דברים שצריך לקחת בחשבון מעכשיו, ולכן תכנון פרישה נכון עם קפטן חיסכון הוא הרעיון הטוב ביותר עבורכם.

תכנון פרישה נכון עם קפטן חיסכון

קפטן חיסכון הוא אתר אינטרנט המציע מגוון שירותים וביניהם גם תכנון פרישה נכון. כדי לעשות תכנון פרישה בצורה הנכונה ביותר שתוכל להניב עבורכם כמה שיותר כספים וחסכונות, כדאי להבין באיזו סיטואציה אתם עומדים. יציאה לגמלאות מתהווה במקביל לדברים נוספים כמו צבירת כספים בקרנות הפנסיה ובחברות הביטוח, אספקת מסמכים למס הכנסה, צבירה של כמות גדולה של ימי מחלה, גביית דמי ניהול, כסף שמושקע בבנק, ביטוח חיים פעיל ועוד. כל אלו צריכים להילקח בחשבון בזמן שאתם מבצעים תכנון פרישה, וקפטן חיסכון הוא הגורם המוסמך שיוכל לעשות זאת עבורכם במקצועיות ובצורה שתשאיר אתכם מורווחים.

מי מרוויח מזה בסופו של דבר?

היציאה שלכם לפנסיה יכולה להשתלם לחברות הביטוח, קרנות הפנסיה שלכם והבנקים בהם קיימים עבורכם חשבונות פעילים הרבה יותר מלכם. ולמה? אם תבצעו את הדברים לא בסדר הנכון ובוודאי שאם תבצעו אותם בצורה הלא נכונה – יש סיכוי שתיפלו כאן ובגדול.

כך, לדוגמה, תכנון מס שגוי עם היציאה שלכם לפנסיה עלול לגרום לכם להפסדים גדולים שיצטברו לעשרות אלפי שקלים, הנתונים שתקבלו מחברות הביטוח ובתי ההשקעות יכולים להיות נתונים חלקיים שיגרמו לכם לא להסתכל על התמונה המלאה של כמה מגיע לכם ומאיפה ועוד. כל אלו יכולים להימנע על ידי התייעצות עם הגורמים המוסמכים של חברת קפטן חיסכון, שילוו אתכם לאורך כל הדרך וייעצו לכם לגבי שיטות הפעולה ודרכי הפעולה שיובילו אתכם אל הפרישה המשתלמת והרווחית ביותר עבורכם. שיהיה המון בהצלחה!

 

התכנים המתפרסמים במדור זה כוללים תוכן ומידע שיווקי/מסחרי, ומערכת חדשות מבזק לייב אינה נושאת באחריות למהימנותם. אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד אתר חדשות מבזק לייב, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.
הצטרפו עכשיו לנטו - הרשת החברתית של ישראל
אולי יעניין אותך גם
Close
Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

עובדים מול לקוחות

אתם חייבים שיהיה לכם כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא הפתרון הנוח, המקצועי והמהיר בכדי לאפשר ללקוחות שלכם להיות אתכם בקשר.

לצפייה בדוגמה סרקו את הקוד מהטלפון או לחצו על התמונה

נטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

נטו - הרשת החברתית של ישראל
דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!