מבזקיםמשפטי/פלילי

בי"ח וולפסון: מטופל בן 73 איים בסכין כלפי הצוות הרפואי

אירוע תקיפה התרחש היום (שני) בשעות הצהרים, במרפאה לאורולוגיה במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון.

מטופל כבן 73 איים, על פי החשד באמצעות סכין על הצוות המקצועי במחלקה ונופף בה לעברם של שניים מהרופאים הבכירים במחלקה, במהלך הליך הכנה לקראת ניתוח. כעבור זמן קצר המטופל נעצר על ידי צוות הביטחון של בית החולים ובהמשך נעצר על ידי המשטרה.

האירוע נמצא כעת בחקירה של משטרת ישראל. יצוין כי בכפוף לשמירה על פרטיות המטופל, האירוע לא תועד במצלמות האבטחה של בית החולים.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

ניר כץ, מנהל מערך האבטחה בוולפסון אמר: "אנו נמשיך לעשות את עבודתנו במסירות וביעילות, בשיתוף משטרת ישראל, על מנת לשמור על תחושת הביטחון של העובדים ושל ציבור המבקרים בביה"ח".

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, מסרה כי "לצערנו אירועי אלימות ותקיפת אנשי צוות בבתי חולים מתרחשים כמעט בכל יום במוסדות רפואיים בארץ. מדובר בתופעה קשה שיש להוקיעה ולשרש אותה מן היסוד. נפעל במלוא הכוח ונפעיל כל סמכות שיש ברשותנו על מנת לוודא שאנשי הצוות שלנו, מאבטחים, רופאים, אחיות ותומכי רפואה, יוכלו לפעול בסביבה בטוחה".

ד"ר אנגל הוסיפה כי "אנשי מערכת הבריאות נמצאים בחזית ומעניקים שירות לאוכלוסייה מתוך מסירות רבה ובתוך תנאים מורכבים. אפעל בכל האמצעים על מנת להעניק לצוותים שלנו בביה"ח וולפסון את מלוא הגיבוי ומלוא הביטחון בהגיעם למשמרת. מגיע להם כל הכבוד על המקצועיות והמסירות, ובמיוחד בתקופה מאתגרת זו".

ארכיון. צילום: דוברות ביה"ח וולפסון
Back to top button