מבזקיםמשפטי/פלילי

בני 35 מאבו גוש מואשמים בגנבת רכוש יקר ערך מדירה בהוד השרון

המשטרה פרסמה היום (חמישי) כי הגישה כתב אישום כנגד 2 חשודים בני 35 מאבו גוש שפרצו בכלי פריצה מיוחדים דירה בהוד השרון וגנבו ממנה רכוש רב ערך. החשודים נתפסו ונעצרו ואתמול הוגשו נגדם כתב אישום ובקשת מעצר.

ב 8 במאי התקבלה תלונה על פריצה לדירה בבניין מגורים ברחוב ישורון בהוד השרון. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי מהדירה נגנב רכוש רב ויקר ערך; בשמים, שעון יד יוקרתי, עגילי יהלום, טבעת נישואים ו-1,600 ש"ח במזומן.

חקירת המשטרה העלתה כי חשוד אחד נכנס דרך דלת הכניסה לבניין כשהוא פותח אותה בכוח. בהמשך, מכניס את החשוד האחר מהכניסה האחורית לבניין, כששניהם מצוידים בתיקים גדולים. החשודים עולים במעלית לקומה החמישית בבניין ופורצים את דלת הדירה לאחר שחיברו כלי הידראולי לדלת ושברו אותה. החשודים גרמו לנזק רב גם למשקוף ולקיר בשווי מוערך של למעלה מ-8,000 ש"ח. החשודים הפכו בגדים בדירה, ניסו לפרק את הטלוויזיות וזרעו בדירה הרס רב.

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

במהלך פעילות משטרתית ב15 במאי , עוכב רכב לבדיקה. במהלך החיפוש ברכב השוטרים מצאו 2 כלים הידראולים, לום, בגדים, כובעים, מסיכות פנים, כפפות, 7 צינורות, לוחיות זיהוי חתוכות של רכב ומוט אלומיניום. עוד נמצא ברכב חלק מהרכוש שנגנב מהדירה ובהם גם תיק יוקרתי. ברכב נהגו החשודים והם נעצרו והובאו לחקירה בתחנת המשטרה.

צילום: באדיבות דוברות המשטרה

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בפתח תקווה. ב22 במאי החשודים שוחררו בבית המשפט בתנאים מגבילים ובהם מעצר בית מלא ומוחלט. בדיון שהתקיים בביהמ"ש ב8 ביוני הוגשה נגדם הצהרת תובע על ידי מחלקת תביעות והם נעצרו בשנית.

אתמול מחלקת תביעות של המשטרה הגישה נגד החשודים כתב אישום המכיל 2 אישומים בעבירות של התפרצות לדירה, גנבה בצוותא, היזק לרכוש בצוותא והחזקת כלי פריצה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגדם גם בקשת מעצר.

צילום: דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה
Back to top button
רוצה לקבל התראות על עדכונים חדשים? הירשמו לעדכונים באתר ותהיו תמיד מעודכנים בכל מה שקורה. לא כרגע כן אשמח