דובר צה"ל: הלילה מיפו לוחמי צה"ל בכפר יעבד שבמרחב החטיבה המרחבית ״מנשה״…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/06/דובר-צהל-הלילה-מיפו-לוחמי-צהל-בכפר-יעבד-שבמרחב-החטיבה.jpg?w=708&ssl=1)
הלילה מיפו לוחמי צה"ל בכפר יעבד שבמרחב החטיבה המרחבית ״מנשה״ את ביתו של המחבל נזמי אבו באכר, החשוד בהריגתו של לוחם צה"ל, סמל-ראשון עמית בן יגאל ז״ל, במהלך פעילות מבצעית ביום 12 במאי 2020. המיפוי בוצע לצורך בחינת האפשרות להריסת הבית.
צה״ל ימשיך לפעול לסיכול הטרור ביהודה ושומרון https://t.co/skxMW6497R
הלילה מיפו לוחמי צה"ל בכפר יעבד שבמרחב החטיבה המרחבית ״מנשה״ את ביתו של המחבל נזמי אבו באכר, החשוד בהריגתו של לוחם צה"ל, סמל-ראשון עמית בן יגאל ז״ל, במהלך פעילות מבצעית ביום 12 במאי 2020. המיפוי בוצע לצורך בחינת האפשרות להריסת הבית.
צה״ל ימשיך לפעול לסיכול הטרור ביהודה ושומרון pic.twitter.com/skxMW6497R
— צבא ההגנה לישראל (@idfonline) June 11, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי צבא ההגנה לישראל – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.