בריאותמבזקים

מכבי שירותי בריאות תקים מרכז רפואי חדש ומתקדם בקצרין

מכבי שירותי בריאות הודיעה היום (רביעי) כי בקרוב ייחנך מרכז רפואי חדש במרכז "ספיר" ברובע חן החדש שעל רחוב זויתן בקצרין. במרכז הרפואי החדש יינתנו שירותי רפואה ראשוניים כגון: משפחה, ילדים, נשים, רפואת מומחים במגוון רחב של תחומים, מכון פיזיותרפיה, טיפת חלב, מרפאת אחיות, מעבדה , ייעוץ תזונה, עובדת סוציאלית, מרפאת סכרת , טיפולי התפתחות הילד, מכבי פארם, מכבי טבעי ומגוון רחב של סדנאות. מדובר בשדרוג ושיפור משמעותי לחברי "מכבי" בקצרין ולסביבה.

לאחרונה צוות הנהלת מחוז צפון נפגש עם ראש המועצה המקומית קצרין, דימי אפרצב, על מנת לתאם את שיתופי הפעולה להגברת מתן שרותי רפואה של הקופה ביישוב. אפרצב אמר: "אני שמח שהנהלת מכבי שירותי בריאות החליטה להגביר את פעילותם בעיר באופן משמעותי. השקעה בהקמת סניף גדול ומושקע ישדרג את איכות חיי התושבים. אני מקווה שגם קופות חולים אחרות, יפעלו לשדרוג שרותיהם בעקבות המהלך של קופת חולים – מכבי"

ציפי כהן, מנהלת מרחב קרית שמונה ורמת הגולן במכבי שירותי בריאות מוסיפה כי "מכבי חותרת באופן מתמיד להעניק שירותי בריאות ברמה הגבוהה ביותר. עם הקמת המרכז החדש בקצרין אנו מרחיבים באופן משמעותי את השירותים הרפואיים. הקמת המרכז החדש הוא בשורה של ממש לחברי מכבי בקצרין והסביבה."

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
צילומים: מ.מ קצרין
צילומים: מ.מ קצרין
צילומים: מ.מ קצרין
Back to top button