חדשות הארץמבזקים

ממשיכים להתמגן: 11 מיגוניות הוצבו בשכונות הוותיקות באשקלון

במסגרת תוכנית רחבה של מיגון יישובי הדרום, הקרן לידידות בתיאום עם העירייה ופיקוד העורף, הציבה ביום רביעי האחרון 11 מיגוניות ברחבי העיר אשקלון. המיגוניות הוצבו בשכונות ותיקות של העיר בהן קיימת מצוקה של מיגון בבניינים ובמרחב הציבורי. הצבת המיגוניות הללו הן חלק ממערך רחב יותר של מיגוניות שאמורות להיות מוצבות בקרוב.

שתי מיגוניות הוצבו במרכז מסחרי יהודה הלוי ג' במעמד ראש העיר, תומר גלאם, נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין, נציגי פיקוד העורף והעירייה.

ראש העיר, תומר גלאם: "אני רוצה להודות לקרן לידידות על הצבת המיגוניות בשכונת שמשון, אחת השכונות הוותיקות בעיר אשקלון שמתמודדות עם היעדר מיגון לאורך שנים. בעת אזעקה, המיגוניות ייתנו מענה למי שנמצא בסביבה שלהן אבל יש לנו משימה גדולה יותר והיא מיגון השכונה עצמה על מנת לתת מענה מידיי לתושבים בבניינים. זה מעודד לראות שבמקום שיש בו פערים, יש את הקרן שנרתמת, מסייעת ומביעה נכונות אמיתית למען התושבים באשקלון".

• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן

נשיאת הקרן לידידות, יעל אקשטיין אמרה כי "תקופת הקורונה הביאה עימה שקט מתעתע אך כל העוסקים בביטחון יודעים היטב שזהו מצב זמני. אוייבי ישראל לא עוצרים לרגע את הניסיונות להיערך לפגיעה באזרחים. גם בימים האלה אנחנו בקרן לידידות יחד עם ראשי ערים , משרד הביטחון וצהל פועלים ללא הרף למיגון ואבטחת התושבים שמוכיחים את חוסנם בכל פעם מחדש".

צילום: סיון מטודי
צילום: סיון מטודי
צילום: סיון מטודי

תגובה אחת

Back to top button