בשעות אלו (רביעי) ממשיך מטס יום העצמאות של חיל האוויר כאות הוקרה והצדעה לצוותי הרפואה, צוותי מגן דוד אדום וקופות החולים.
המטס החל הבוקר בשעה 09:40 מעל בית החולים וולפסון (חולון) והמשיך לבית החולים איכילוב (תל אביב), תל השומר (רמת גן), מענייני הישועה (בני ברק) + אסותא (רמת החייל), מאיר (כפר סבא), שרון + שניידר + בלינסון (פתח תקווה), העמק (עפולה), פוריה (טבריה), זיו (צפת), הגליל (נהריה), רמב"ם (חיפה), בני ציון (חיפה), כרמל (חיפה), הלל יפה (חדרה) ולניאדו (נתניה) מעליו עבר בשעה 13:01.
בשעה 14:54 ימשיך המטס מעל ברזילי (אשקלון), אסותא (אשדוד) – 14:59, קפלן (רחובות) – 15:05, שמיר (ראשלצ) – 15:11, הדסה (עין כרם) – 15:20, שערי צדק (ירושלים) – 15:23, הדסה (הר הצופים) – 15:27, יוספטל (אילת) – 15:45 וסורוקה (ב״ש) בשעה 15:50.
• זאת ההזדמנות שלך! נסדר לך קריירה ונלווה אותך להצלחה - לפרטים נוספים לחצו כאן
בהתאם להנחיות משרד הבריאות, צה"ל קורא לציבור לא להתקהל.
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.12_1.jpeg?resize=364%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.09_2.jpeg?resize=334%2C500&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.09.jpeg?resize=500%2C301&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.09_1.jpeg?resize=500%2C335&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.10.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.10_1.jpeg?resize=500%2C339&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.10_2.jpeg?resize=500%2C316&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.11.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.11_1.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.11_2.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.11_4.jpeg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp_Image_2020-04-29_at_12.35.12.jpeg?resize=500%2C294&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259032.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259033.jpg?resize=500%2C316&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259035.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259036.jpg?resize=500%2C316&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259038.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259041.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259040.jpg?resize=500%2C334&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/photo5859392190378259039.jpg?resize=500%2C333&ssl=1)
קרדיטים: אביחי סוחר, גדי קבלו, רובי קסטרו, חיל-האוויר, דובר צה"ל
הצטרפו למשדר חגיגות העצמאות ה-72 של צה"ל