הודעות דוברותמבזקים
גנץ: שום מילה או טקס לא יוכלו לנחם את אלו שאיבד…
![](https://i0.wp.com/www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/גנץ-שום-מילה-או-טקס-לא-יוכלו-לנחם-את-אלו.jpg?w=708&ssl=1)
שום מילה או טקס לא יוכלו לנחם את אלו שאיבדו את היקר להם מכל.
כשהגעתי לניחום האבלים אצל המשפחות השכולות בסוף מבצע ׳׳צוק איתן׳׳, עברתי דלת דלת. פגשתי אב ועוד אב. אם ועוד אם. אח שכול שלא יזכה להכיר אחיו הגדול, אחות קטנה שתכיר את אחיה רק מסיפורי גבורה. https://t.co/QPcrLorPfC
שום מילה או טקס לא יוכלו לנחם את אלו שאיבדו את היקר להם מכל.
כשהגעתי לניחום האבלים אצל המשפחות השכולות בסוף מבצע ׳׳צוק איתן׳׳, עברתי דלת דלת. פגשתי אב ועוד אב. אם ועוד אם. אח שכול שלא יזכה להכיר אחיו הגדול, אחות קטנה שתכיר את אחיה רק מסיפורי גבורה. pic.twitter.com/QPcrLorPfC— בני גנץ – Benny Gantz (@gantzbe) April 27, 2020
הבהרה: התוכן בכתבה מתפרסם באופן אוטומטי מעמוד הטוויטר על ידי בני גנץ – Benny Gantz – התוכן והמדיה באחריות המפרסם בלבד.