בריאותמבזקים

בי”ח פוריה: מצבו של נהג האוטובוס שנדבק בקורונה קשה אך יציב

בבית החולים פוריה מאושפז נהג האוטובוס, תושב מזרח ירושלים בן ה-38 שליווה את קבוצת התיירים מיוון שנדבק בקורונה. אמש נמסר מבית החולים כי הוא חלה הידרדרות במצבו הרפואי והוא נזקק להנשמה מלאכותית.

חדשות מבזק לייב - MivzakLive - גוגל חדשות - Google News

הבוקר אמרו בבית החולים כי אין שינוי מאמש ומצבו מוגדר קשה אך יציב.

לדברי ד”ר הגר מזרחי, מנהלת המרכז הרפואי (בפועל) הטיפול מנוהל על ידי צוות טיפול נמרץ בראשותו של ד”ר משה מתן. אתמול הוחל גם בטיפול אנטי וויראלי.

ד”ר מזרחי הוסיפה: “אנחנו בקשר עם אחיו של המטופל והם מעודכנים. צוות המרכז הרפואי פדה-פוריה ערוך ומתורגל במצבי חירום, הצוות התגייס ומתנהל במקצועיות ובמסירות ראויה לציון”.

ממשרד הבריאות נמסר כי “הצוות בפדה פוריה מטפל באופן הטוב ביותר בחולה ויש לנו אמון מלא ביכולות ובמסירות הצוותים. אנו מודים להנהלת בית החולים ולעובדים על ההתגייסות המרשימה.”

בי”ח פוריה: מצבו של נהג האוטובוס שנדבק בקורונה קשה אך יציב
בית החולים פוריה. צילום: חדשות MivzakLive

בי”ח פוריה: מצבו של נהג האוטובוס שנדבק בקורונה קשה אך יציב

רוצים לכתוב באתר או לנהל טור?
לחצו כאן ושלחו לנו הודעה

Back to top button

הצטרפו עכשיו לנטו הרשת החברתית החדשה של ישראל

דילוג לתוכן

זיהינו שאתם משתמשים בחוסם פרסומות

אתר חדשות מבזק לייב פועל מסביב לשעון בכדי לספק לך את המידע באופן הכי מקצועי ומהיר. השירות שלנו ניתן לגולשים בחינם לחלוטין ואיננו גובים שום תשלום! המעט שאתם יכולים כדי להביע את הערכתכם ולסייע לנו בכדי שנמשיך לספק לכם את החדשות בצורה מיטבית הוא לאפשר את הצגת הפרסומות. עם זאת אנו מכבדים כל אדם ונבין אם תבחר שלא להמשיך לצרוך מאיתנו את החדשות. תודה על ההבנה!